Vodafone

Vodafone запустив безлімітний тариф, дешевший за чашку кави в день

Обговорення

Люди, яким не вистачає навіть великого пакета гігабайтів – 15 або 20 в місяць, зустрічаються досить часто. Наприклад, якщо у вас з якоїсь причини немає кабельного або супутникового інтернету, і ви обходитесь мобільним, роздаючи його собі на комп’ютер, то ви можете витрачати на місяць і тридцять, і п’ятдесят гігабайтів. Тож безлімітний інтернет багатьом абсолютно необхідний. І вибрати краще, наприклад, безлімітний тариф від Vodafone, який дешевше чашки кави в день.


Які умови нового безлімітного тарифу?

Один з найновітніших безлімітних тарифів другого мобільного оператора в нашій країні включає в себе повний безліміт 4G\3G-інтернету і повністю безлімітні розмови всередині мережі Vodafone. На номери інших операторів по Україні надається двісті хвилин, а для дзвінків за кордон – тридцять (детальний список країн можна подивитися на офіційному сайті оператора). Якщо ви не дзвоните за кордон, то можете обміняти ці хвилини на додаткові 100 хвилин дзвінків по Україні з послугою «Обмін хвилин». Також в пакет послуг входять п’ятдесят СМС на всі українські номери.

Даний тарифний план називається Vodafone SuperNet Unlim. Платити в його рамках ви будете 230 гривень в місяць. Для того, щоб перейти на даний тарифний план, ви можете перейти на сайт оператора і вибрати кнопку «Перейти на тариф SuperNet Unlim», або ж просто придбати нову сім-карту у відповідному магазині. Оскільки операторський місяць становить в цьому тарифі тридцять днів, то в перерахунку на добу ви платите сім гривень шістдесят копійок, що дешевше, ніж чашка кави в забігайлівці.

Як ми писали раніше, Vodafone дарує по 1000 гривень деяким своїм абонентам. Аж до десятого жовтня всі, хто купить акції смартфони, отримають на рахунок від п’ятисот до тисячі гривень, в залежності від конкретної моделі смартфона. Ці кошти будуть нараховуватися на бонусний рахунок покупця. Як правило, школярам купують смартфони з хорошими камерами, тому що, по-перше, це зручніше для навчання (наприклад, перефотографувати завдання), а по-друге, діти і підлітки люблять фотографуватися і знімати відео. Тому саме на такі смартфони зробив ставку мобільний оператор в своїй акції.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Монобанк раздал деньги на безвозмездной основе

В минуле

Vodafone запустил безлимитный тариф дешевле чашки кофе в день

В майбутнє

Також буде цікаво