Київстар

Київстар запустив послугу, про яку просили українці

Обговорення

Нещодавно Київстар запустив послугу, про яку його абоненти вже давно просили – а саме, можливість відстежувати місцезнаходження певних абонентів за номером телефону. Це хороший спосіб, наприклад, для батьківського контролю. Як же користуватися цією послугою?


Підключення послуги та управління нею

Для того, щоб підключити послугу «Маячок», введіть запит з номером, наприклад, *147*1*4*3801234567 #, замість 1234567 – цифри номера абонента, якого хочете додати в список друзів, чиє місцезнаходження ви хочете мати можливість визначати. Абонент отримає СМС-повідомлення із проханням підтвердити дозвіл на відстеження номера.

Визначити місце розташування людини за номером телефону ви можете, ввівши пряму команду *147*1*1* 3801234567#. Також ви можете отримати інформацію, перейшовши з комп’ютера на веб-інтерфейс. Отримати відповідь на телефон ви можете в SMS або MMS-повідомленні. Вартість визначення адреси розташування складе дві гривні, але ви також можете, зателефонувавши за номером 477*78, підключити чотири безкоштовних запиту за 53 копійки в день.

Відключити послугу можна, запровадивши *147*1*5*номер#. Список членів сім’ї, становище яких ви можете відстежувати, можна побачити, ввівши комбінацію *147*1*3#. Середня точність визначення – близько п’ятисот метрів, в залежності від щільності забудови і доступності вишок вона може варіюватися від двохсот метрів до півтора кілометрів.

Як ми писали раніше, Київстар запустив кращий тариф в своїй лінійці. У нього входить величезний пакет послуг, в тому числі двадцять гігабайт мобільного інтернету – 3G\4G в залежності від регіону, в якому ви перебуваєте, є там доступ до високошвидкісних мереж чи ні, а також від вашого смартфона, повністю безлімітні дзвінки всередині мережі Київстар, триста хвилин дзвінків на номери інших операторів по Україні, включаючи стаціонарні номери, завдяки чому ви зможете дзвонити в тому числі в державні установи та інші організації з міськими номерами. Називається новий тарифний план невигадливо – «Смачний».

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

В Украине бойкотируют развитие 4G и 5G

В минуле

Киевстар запустил услугу, о которой просили украинцы

В майбутнє

Також буде цікаво