Vodafone

Vodafone запустив безліміт за 50 гривень на місяць

Обговорення

Не всі знають, що у оператора Vodafone є безліміт всього за п’ятдесят гривень на місяць. Це послуга, яка дозволить вам дивитися Ютуб, Нетфлікс і Мегого – найпопулярніші сервіси з відео-контентом – повністю безлімітно, тобто витрачені гігабайти не враховуватимуться в вашому пакеті. Це особливо актуально з урахуванням того, що багато українців якраз витрачають до 70% мобільного трафіку саме на перегляд відео.


Як підключити безкоштовний відеоконтент

Послуга, про яку йде мова в даній статті, називається Video Pass. Підключається вона простою комбінацією * 313 * 1 # і клавіша виклику. Вартість складає п’ятдесят гривень на місяць, і ми вважаємо своїм обов’язком нагадати вам, що ця сума повинна бути на рахунку, перш ніж ви підключите цю послугу. Також слід пам’ятати, що в деякі тарифні плани вона вже включена в пакет послуг за замовчуванням, так що підключати її немає сенсу. Це, наприклад, тарифний план Joice.

Для того, щоб ваш трафік, що йде через відеосервіси, правильно ідентифікувався і залишався безлімітним, запам’ятайте кілька простих порад. В першу чергу, ми радимо вам відключати VPN, щоб не виникало ситуацій, коли трафік буде йти через відповідні проксі-сервіси і система вважатиме його платним. Також слід пам’ятати, що в послугу не входить вартість підписок на Нетфлікс і Мегого, а тільки безліміт на що йде через них трафік. Взагалі оператор рекомендує користуватися для перегляду виключно офіційними додатками і прямими посиланнями.

Як ми писали раніше, Vodafone запустив найдешевший тариф, який доступний по всій Україні. У ньому ви всього за сто десять гривень на місяць будете отримувати повністю безлімітні дзвінки по Україні в мережі Водафон, 110 хвилин на дзвінки по Україні на номери інших операторів, а також на польського оператора T-Mobile (традиційного партнера Vodafone), п’ятдесят хвилин дзвінків на інші зарубіжні номера, або додаткові 150 хвилин по Україні з послугою «Обмін хвилин», а також п’ять гігабайтів високошвидкісного інтернету. Йдеться про тарифний план Vodafone SuperNet Start.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

В Украине хотят внедрить тотальную слежку в интернете

В минуле

Vodafone запустил безлимит за 50 гривен в месяц

В майбутнє

Також буде цікаво