Vodafone

Vodafone запустив вкрай потрібну для українців послугу

Обговорення

Оператор Vodafone Україна знову запустив вкрай потрібну для українців послугу, на цей раз – спільно з водоканалами в двох містах нашої країни. Це послуга під назвою «Розумний рахунок», розроблена на базі NB-IoT.


Для чого необхідна ця послуга і як вона буде вводитися?

Технологія буде використовуватися для обліку витрат води і планування навантажень на насосні станції. Всі дані по витраті води будуть передаватися в онлайн-режимі через спеціальну мережу NB-IoT, безпосередньо на веб-інтерфейс компетентного співробітника водоканалу. Необхідні для цього «розумні лічильники» були встановлені на вузлах ще у вівторок. Для «спілкування» пристроїв з NB-IoT мережі між собою виділена особлива частота в 1800 МГц. Експерти відзначають, що обладнання зберігає доступ до внутрішньої мережі навіть в тих місцях, які традиційно вважаються проблемними з точки зору забезпечення нормального зв’язку. Це шахти ліфтів, підвали, деякі старі будівлі.

Технологія NB-IоT здійснюється на базі захищених мереж LTE. Вона, крім усього іншого, дозволяє оптимізувати споживання електроенергії – батареї пристроїв можуть працювати до десяти років. Мережа NB-IoT розгортається на на базі власної 4G мережі оператора, доступної практично по всій території нашої країни.

Нагадаємо, що Vodafone безкоштовно міняє  застарілі смартфони і гаджети на нові. Для того, щоб трейд-ін відбувся, вам необхідно на початку віднести смартфон в магазин. Там співробітник компанії проведе первинну оцінку – зокрема, будуть враховані час виходу вашого гаджета, його технічний стан і наявність комплектуючих. Потім вам залишиться при покупці нового телефону просто доплатити різницю між цінами старого та нового. Якщо ціни однакові, то ви можете навіть обміняти старий смартфон на новий безкоштовно. Обміну по трейд-іну підлягають не тільки смартфони, але і всі інші електронні пристрої, наприклад, планшети. Обміняти їх також можна на все, що продається в мережі Vodafone. Для всіх цих пристроїв, які ви будете нести на обмін, пред’являються загальні вимоги. Так, до них не повинні бути прив’язані ніякі облікові записи і паролі, гаджети повинні нормально включатися і вимикатися, не мати ніяких слідів попадання рідини і взагалі бути в повністю робочому стані.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Киевстар сделал бесплатными для абонентов больше полусотни услуг

В минуле

Vodafone запустил крайне нужную для украинцев услугу

В майбутнє

Також буде цікаво