Hardnews

В Україні стартують продажі електрокара за 130 тисяч гривень

Обговорення

Двадцятого серпня поточного року завершилася виставка EcoDrive TECH 2020, яка проходила в Києві. Вона була присвячена презентації різних електромобілів, всіляких винаходів та інновацій в різних сферах, які можуть поліпшити екологічну ситуацію в нашій країні. Вже тоді, на цій виставці, величезну увагу привернув наш, вітчизняний, український електрокар від виробника «Електропрайд». Компактна електрична машина ELMIZ mini стала справжнім «хітом» виставки, і продажу цього електрокара вже готові стартувати в нашій країні. Вартість складе приблизно сто тридцять тисяч гривень.


Що відомо про новий електрокар?

Новий електрокар ELMIZ mini можна назвати дитям вітчизняного автопрому «до останнього гвинтика» – адже майже всі комплектуючі були привезені з Китаю. В принципі, в цьому немає нічого крамольного, адже країни Східної Азії давно вже стали «світової кузнею», але від цього весь світовий автопром не став виключно «китайським» або там «корейським».

Серед комплектуючих – літієва батарея та диски з легких сплавів. Кузов виконаний з пластика і забезпечений вікнами з поліпропілену – зараз майже всі електрокари робляться з даних екологічних матеріалів. Ціна електрокара поки що залишається під питанням, але творці орієнтуються приблизно на сто тридцять тисяч гривень або ж п’ять тисяч доларів. За таким попереднім цінником, можливо, він з’явиться в продажу орієнтовно в наступному році.

Про характеристики електричного автомобіля поки що відомо небагато. Тим не менш, ми знаємо, що, наприклад, максимальна швидкість становитиме шістдесят кілометрів на годину. Повного заряду батареї у вітчизняного електрокара ELMIZ mini буде вистачати приблизно на сто двадцять кілометрів шляху. Ширина машини становить 0,9 м, довжина ж – 2,4 метра.

Зараз компанія «Електропрайд» оцінює, яким може бути попит на їх дітище. До речі, не ELMIZ mini єдиним – компанія також займається розробкою електровантажівки та повноцінного легкового авто на електричному двигуні.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

20 Гб и 700 минут в новом социальном тарифе от Vodafone

В минуле

В Украине стартуют продажи электрокара за 130 тысяч гривен

В майбутнє

Також буде цікаво