Vodafone

20 Гб і 700 хвилин в новому соціальному тарифі від Vodafone

Обговорення
The logo of mobile phone network Vodafone is displayed on the screen of a smartphone. (Photo by Dominic Lipinski/PA Images via Getty Images)

Нещодавно Vodafone випустив дешевий тарифний план, в рамках якого ви зможете платити всього лише три гривні на день, при цьому отримуючи величезний пакет послуг: двадцять гігабайтів інтернету високої швидкості, а також сімсот хвилин розмов на будь-яких українських мобільних операторів. Що це за тарифний план? Давайте ж розберемося.


Що входить в один з кращих тарифних планів Vodafone?

Є два основних критерії, за якими українці вибирають для себе тарифні плани мобільного зв’язку. Це кількість послуг і те, наскільки вони співвідносяться з розміром абонентської плати. У новому тарифі від Vodafone з цим все в порядку. Давайте подивимося:

  • Двадцять гігабайтів високошвидкісного 3G \ 4G-інтернету (в залежності від того, наскільки добре ловить мережу там, де ви знаходитесь).
  • Послуга Vodafone Video Pass для любителів відео. Нагадуємо, що вона дозволяє без урахування трафіку переглядати найбільш популярні відеосервіси, такі як Ютуб, Нетфлікс і Мегого.
  • Сімсот хвилин дзвінків на будь-яких операторів.
  • Можливість підключити півтори тисячі хвилин в рамках послуги «Більше розмов».

Йдеться, безумовно, про новий тарифний план Vodafone SuperNet Turbo. Вартість складає сто гривень на місяць, або трохи більше трьох гривень в день. Щоб підключити його, вам буде потрібно всього-на-всього придбати нову сім-карту, або ж звернутися в службу роботи з клієнтами.

Як ми писали раніше, Vodafone запустив безкоштовний обмін телефонів своїх абонентів. Принцип трейд-іну досить простий. В день покупки нового телефону ви здаєте свій старий пристрій. Спеціаліст в магазині його оцінює, на вартість впливає зовнішній та технічний стан, модель вашого пристрою і його характеристики, а також наявність необхідних комплектуючих. Вартість вашого старого пристрою буде вирахувано з ціни нового. Таким чином, ви можете навіть отримати новий телефон безкоштовно, якщо ціни виявляться рівними. Обміняти по трейд-іну можна не тільки смартфони, але також і планшети. Придбати таким чином можна будь-який товар, що є доступним у продажу в мережі мобільного оператора.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Киевстар перестанет предлагать популярную в Украине услугу

В минуле

20 Гб и 700 минут в новом социальном тарифе от Vodafone

В майбутнє

Також буде цікаво