КиївстарНовини

Названо краще місце для роботи в Україні

Обговорення
дизайн офиса

Нещодавно було підбито український рейтинг «ТОП-100. Рейтинги найкрупніших», в якому назвали краще місце для роботи в Україні, а також кращих HR-управлінців. Кращим місцем для роботи в Україні став мобільний оператор Київстар, а Оксана Олійник, яка в компанії займає місце директора з управління персоналом та розвитку організації, визнана одним із кращих “ейчарів”.


Чому в Київстарі так добре працювати?

Рейтинг «ТОП-100. Рейтинги найкрупніших» в поточному році формувався на підставі трьох незалежних оцінок:

  • Голосування простих людей на сайті Delo.ua, яке впливало на 20%,
  • Голосування експертного журі, яке вплинуло на 60%.
  • Голосування редколегії сайту, яке вплинуло так саме на 20%.

На підставі цих рейтингів було складено шорт-лист із 142 претендентів. Оцінювалося все — не тільки, наприклад, відгуки і системи заохочення працівників, але й, скажімо, те, наскільки компанії виявилися готовими до пандемії китайського коронавіруса COVID-19 і проблем, які вона викликала. Як правило, найбільш готовими виявилися ті, що завчасно встигли інвестувати у корпоративну модель керування.

Що стосується Київстару, то він прекрасно відреагував на виклики, які кинула пандемія. Оператор перейшов на гібридну модель в перші ж дні карантину. Більшість співробітників було переведено на віддалену роботу, а ті, хто мав перебувати в офісі або на різноманітних об’єктах, були забезпечені всім необхідним. Готовність до кардинальних змін була абсолютною.

 

Киевстар

До боротьби з епідемією ковіда “Київстар” також інвестував величезні суми — близько восьмидесяти мільйонів доларів. З них тридцять пішло на закупівлю таких важливих речей, як апарати ШВЛ та спеціальні захисні костюми для лікарів. Шістдесят вісім тисяч абонентів, які були внесені до реєстру медпрацівників України, отримали безлімітний інтернет та різноманітні бонуси. Також спеціальні пропозиції були зроблені і для інших абонентів та бізнес-клієнтів, що допомогло їм з легкістю адаптуватися до умов карантину та самоізоляції.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Приват чи Монобанк: названо кращий цифровий банк в Україні

В минуле

Фахівцям здається, що в Sony PlayStation 5 «обманний 4К» і є проблемні моменти щодо ігор

В майбутнє

Також буде цікаво