Новини

Приват чи Монобанк: названо кращий цифровий банк в Україні

Обговорення
Приватбанк

ПриватБанк був монополістом на протязі досить довгого часу, поки нещодавно не з’явився Монобанк, що користується великою популярністю серед українців. Монобанк вже претендує на звання найкращого банка в Україні, але поки що найкращим все ще вважається сам Приват. Його названо найкращим цифровим банком в нашій країні за 2020 рік згідно рейтингу World’s Best Digital Banks. Його складає американський діловий журнал Global Finance, який часто оцінює різноманітні банки країн у всіх частинах світу, враховуючи Європу, обидві Америки, Африку та Азіатсько-Тихоокеанський регіон.


Чому Приватбанк визнано найкращим?

Як повідомляє саме видання, рейтинги за регіонами та країнами було складено за цілою низкою критеріїв. Серед них названо ефективність стратегії залучення та обслуговування цифрових клієнтів, зростання кількості людей, які є користувачами цифрових сервісів банку, і, нарешті, такі важливі речі, як функціональність банківських мобільних додатків та веб-сайтів та їхній дизайн.

Як повідомив Джозеф Д. Джаррапуто, видавець і президент Global Finance, в цьому році глобальна пандемія китайського коронавірусу COVID-19 прискорила перехід до цифрового банкінгу. З’явилося більше цифрових банків, покращився потенціал та функціональність додатків та веб-сайтів. Тим не менш, далекоглядні банки вже розуміли, що майбутнє — за цифровим банкінгом, ще до пандемії. Тому в рейтинг найкращих Digital Bank в світі було відібрано ті фінансові заклади, що допомагають ринку увійти в нову епоху банківської справи.

Міжнародні експерти відзначили, що за останні три роки ПриватБанк продемонстрував величезний приріст кількості активних користувачів додатку Приват24. Іхня чисельність зросла майже у два рази — з шести до одинадцяти мільйонів. Як зазначив Петро Крумханзл, голова правління ПриватБанку, вони розуміють, що їхній цифровий банк встиг стати невід’ємною частиною повсякденного життя українців, і тому банк постійно працює над покращенням сервісу. Сьогодні оновлений на принципово новій платформі Приват24 стає платформу, на якій можна отримати не тільки банківські послуги, але й безліч інших.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Розробники MIUI 12 сильно удосконалювати операційну систему

В минуле

Названо краще місце для роботи в Україні

В майбутнє

Також буде цікаво