Softnews

Розробники MIUI 12 сильно удосконалювати операційну систему

MIUI 12

Творці операційної системи MIUI 12 оснастили своє творіння новими функціями, доступними для всіх власників смартфонів зі стабільною версією ОС. Зокрема, розширилися можливості для обробки тексту, з’явилася опція установки рамки для скріншотів і функція заміни неба.


Розробники з Xiaomi даром свій хліб не їдять, активно розвиваючи операційну систему MIUI 12 і інтегруючи її з найпопулярнішими смартфонами компанії. На даний момент стабільну версію прошивки мають флагманські моделі серії Redmi, а також інші телефони фірми. Крім оптимізації ОС розробники вдосконалюють саму операційну систему, додаючи підтримку унікальних функцій і вдосконалюючи вже працюючі.

Зокрема, затвором камери телефонів на MIUI 12 тепер може управляти штучний інтелект AI Shutter. Також розробники сильно допрацювали «читалки» телефону, наприклад, додався реалістичний ефект «папір», в якому можна переглядати книги. Ще велика робота була проведена над вдосконаленням «Галереї» телефонів. Тепер в цьому меню можна істотно швидше розпізнавати текст, а також робити рамки для скрішнотов. Остання функція доступна лише для сучасних флагманів Xiaomi (можна автоматично вказувати модель телефону при створенні скриншота і поміщати її в саму рамку), проте розробники планують поширити можливість і на менш технологічні смартфони.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

«Шкода» випускає новий електрокар з унікальною зовнішністю

В минуле

Приват чи Монобанк: названо кращий цифровий банк в Україні

В майбутнє

Також буде цікаво