Hardnews

Нова PlayStation 5 обійдеться геймерам дорожче, ніж очікувалося

Обговорення
PlayStation 5

Завдяки витоку інформації з’ясувалося, скільки буде коштувати ігрова консоль PlayStation 5, випуск якої призначений на осінь 2020 року. Геймерам доведеться розщедритися за ігрову консоль нового покоління на 474 долара в мінімальній комплектації.


Дана інформація з’явилася в мережі завдяки французькій компанії Carrefour, що спеціалізується на реалізації технічних новинок. Раптово в офіційному інтернет-магазині компанії була викладена в продаж консоль PlayStation 5 з описом і цінами. Вочевидь, що товар з’явився на віртуальному прилавку випадково, тому був вилучений з каталогу вже через кілька годин. Однак інтернет ніколи не віддає те, що отримав – користувачі встигли зробити скріншоти екранів з викладеною консоллю.

PlayStation 5

В результаті стало ясно, що мережа Carrefour планує продавати PlayStation 5 по 399 євро. Ця ціна поставлена за консоль без фізичного приводу, який може зчитувати компакт-диски, завантаження ігор в данній версії відбувається через інтернет. Що стосується комплектації з дисководом, то її ціна складає 499 євро.

У нинішньому перерахунку з євро на долар модель з фізичним носієм обійдеться в 593 долара, а цифрова версія буде коштувати 474 «зелених президентів». Ціна може змінюватися в бік зменшення, якщо брати до уваги європейські податки за додаткову вартість, однак істотного зниження не буде.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

В Telegram почалися масові блокування: як не втратити аккаунт

В минуле

Xiaomi Mi Band 5 дуже сильно розчарував українських покупців

В майбутнє

Також буде цікаво