Hardnews

Nokia випустила бюджетний 4K телевізор з акустикою JBL

Обговорення
Nokia Smart Tv

У минулому році на ринку розумних телевізорів з’явилося кілька нових гравців, які раніше асоціювалися зі смартфонами і носимими пристроями. Йдеться про Huawei, Honor, OnePlus, Motorola і Nokia.


Перший смарт-телевізор Nokia був випущений в результаті ліцензійної угоди між Flipkart і Nokia. Він оснащений 4K-екраном діагоналлю 55 дюймів, акустичною системою JBL при ціні 566 доларів. Тепер же Flipkart оголосила про швидкий випуск більш доступною 43-дюймової моделі.

43-дюймовий телевізор матиме дуже вузькі рамки з трьох сторін екрану. Нижня рамка буде ширше, так як в ній розташовуються динаміки, які також мають логотип JBL.

Телевізор буде працювати під управлінням Android TV 9 з підтримкою Google Assistant і Chromecast. Він також буде підтримувати Dolby Audio і DTS Surround Sound.

Що стосується ціни, то телевізор повинен коштувати 418 доларів. Варто зазначити, що аналогічний 43-дюймовий телевізор Xiaomi Mi TV 4X був випущений за ціною 337 доларів ще у вересні минулого року.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Експерт розповів, чи вплине потепління на поширення коронавірусу

В минуле

Коронавірус дістався до смартфонів на Android

В майбутнє

Також буде цікаво