Hardnews

5G йде в Україну: терміни запуску надшвидкого інтернету

Обговорення
5G

Представники Верховної Ради України заявили, що до 2022 на території країни буде розвинене 5G-покриття для створення доступу до інтернету для кожної людини. Дана програма діє відповідно до вимог і стандартів європейської ETSI.


Керівництво країни вже розробило план розвитку інтернет-простору в Україні, розрахований на реалізацію з 2020 по 2022 роки. При цьому він не зупиняється на «просуванні» 5G-мережі – в пункти програми введені інші проекти, пов’язані з мобільним зв’язком, СМС і телефонією. За словами прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля, до 2021 року будуть закінчені розробки основоположних програм, а в середині 2022 з всій країні можна буде використовувати 5G-зв’язок. Також до цього моменту будуть реалізовані технології UMTS / LTE, щоб в Україні була розвинена інтелектуальна мережа відповідно до законів Європи.

Кількість вишок зростає в кілька разів на невеликій території

Як вам таке? Кількість вишок зростає в кілька разів на невеликій території

В якості підтвердження даних планів готується ряд законопроектів, які роблять інтернет для громадян в країні ресурсом, гарантованим державою. Влада надасть доступ до мережі в кожен будинок, до того ж користувачі будуть захищені від спаму, а їх інтелектуальні права – від намірів шахраїв і злодіїв. Яскравим прикладом роботи керуючих країною в цьому напрямку є законопроект, якій забороняє мобільним операторам надавати абонентам пакети послуг, що включають різні додаткові елементи, на кшталт «Ді-Джингл». Тепер оператори будуть працювати за принципом «оплата за конкретні послуги», щоб зменшити ймовірність обману необізнаних користувачів шляхом нав’язування непотрібних їм послуг.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Новенький Kia: ПриватБанк разыграет авто среди своих клиентов

В минуле

Українці зможуть відкривати картки в ПриватБанку і Ощадбанку по-новому

В майбутнє

Також буде цікавоПерш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.

Комментарии для сайта Cackle