Hardnews

OnePlus 9 Pro – кращий камерафон з оптикою Leica

OnePlus 9 Pro

За даними інсайдерів, компанія OnePlus зараз співпрацює з Leica, щоб створити камеру для серії OnePlus 9. Даний виробник вже співпрацює з Huawei, а Nokia і Vivo воліють працювати з Zeiss.


Якщо це правда, то можна очікувати, що в OnePlus 9 істотно покращиться якість камер. У OnePlus 9 Pro є всі шанси зайняти лідируючу позицію в рейтингу кращих камерофонів DxOMark, обійшовши Huawei Mate 40 Pro і Mi 10 Ultra.

OnePlus 9 Pro

Генеральний директор OnePlus Піт Лау (Pete Lau) заявив в інтерв’ю Input Mag, що компанія працює над поліпшенням камер в смартфонах, «приділяючи більше уваги програмному і апаратному забезпеченню». Також він заявив, що поліпшення стосуються не тільки флагманів, а й серії Nord. Але про роботу з Lecia нічого раніше сказано не було.

Передбачається, що серія OnePlus 9 включатиме OnePlus 9, OnePlus 9E і OnePlus 9 Pro. Представлять їх в першій половині 2021 року.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Стало відомо про те, як дізнатися, що ваш телефон прослуховують

В минуле

Українцям розповіли, чому не слід позбуватися від старого смартфону

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle