Київстар

Київстар запускає вкрай потрібну для українців послугу

Обговорення

Київстар все-таки запускає послугу, вкрай потрібну українцям. Ми говоримо, зрозуміло, про електронні сім-картах, або eSIM. Як повідомила прес-служба компанії, в «Київстарі» розуміють, що саме за електронними сімки майбутнє. Тільки вони можуть стати повноцінною заміною сім-картками, причому вигідною абсолютно всім – користувачам, виробникам смартфонів, та й самим операторам мобільного зв’язку. В даний момент, заявляє компанія, технологія знаходиться на фінальному етапі тестування перед повноцінним введенням в експлуатацію.


Нова технологія прийшла в Україну?

У Київстарі, судячи з усього, побоювалися відстати від Vodafone, але в решті решт встигли вчасно. Другий за розміром оператор України і головний конкурент Київстару заявив про початок повноцінної підтримки електронних сім-карт порівняно недавно – 27 числа поточного місяця. Як повідомили у Vodafone, кількість користувачів, чиї телефони підтримують дану технологію, зросла в їх мережі до шістдесяти відсотків.

Головне достоїнство eSIM – вона дозволяє зробити процес дистрибуції і активації карти повністю автоматичним. Від вас вимагається лише отримати карту дистанційно і потім активувати її за допомогою QR-коду. Картка також дуже корисна для «розумного будинку», тому що полегшує управління його системами. Якщо ви є контрактним або корпоративним клієнтом, то у вас з’явиться можливість управляти дистанційно усіма SIM-картами співробітників, а також IoT-пристроями.

Тепер в Україні всі оператори підтримують eSIM. Lifecell заявила про підтримку технології вже дуже давно, а крихітний ТриМоб – ще раніше. Правда, слід пам’ятати, що eSIM підтримується далеко не всіма пристроями, навіть сучасними. Ось список смартфонів, які її підтримують:

  • iPhone XS, XR, XS MAX, 11, 11 PRO, 11 PRO MAX;
  • iPad 3rd generation, PRO, AIR, MINI 5; iPad 7th generation;
  • Samsung Fold, S20, S20 +, S20 Ultra, Z Flip;
  • Google Pixel 2, 3, 4;
  • Motorola RAZR;
  • Huawei P40;
  • Microsoft Surface Pro 5.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Vodafone и Киевстар решили объединиться

В минуле

Киевстар запускает крайне нужную для украинцев услугу

В майбутнє

Також буде цікавоПерш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.

Комментарии для сайта Cackle