Київстар

Київстар запустив найкращий тариф за 100 гривень на місяць

Київстар

Нещодавно «Київстар» обзавівся кращим тарифним планом в своєму портфоліо. Ніхто не очікував від даного оператора дешевих тарифів, але він все ж зміг запустити тарифний план, в якому ви платите всього сто гривень – і при цьому отримуєте величезний пакет послуг за такі смішні гроші!


Що ви будете отримувати в новому тарифному плані?

Тарифні плани у різних операторів умовно діляться на ті, що призначені для дзвінків і ті, що підходять для інтернету. Перші зазвичай «соціальні», тобто порівняно дешеві, і призначені для тих, хто в інтернеті майже не сидить. Другі – навпаки, більш дорогі, але це ціна гарного пакета гігабайтів або взагалі повного безліміту. Що ж можна сказати про новий тарифний план від «Київстар»? У ньому все в порядку і з тим, і з іншим. У пакет послуг, крім повністю безлімітниих дзвінків на Київстар і трьохсот хвилин на номери інших операторів по Україні, включаючи стаціонарні, входять також двадцять гігабайт інтернету, яких вистачить на все.

Тарифний план від Київстар, про який йдеться мова, називається «Смачний». Саме в ньому місячна абонентська плата становить всього сто гривень на місяць. Зверніть увагу, що в тарифах «Київстар» місяцем вважається період в чотири тижні. Як же до нього підключитися? Для цього вам потрібно придбати сім-карту в магазині «Київстар», або ж, що також можна, скористатися системою «Мій Київстар». До речі, зверніть увагу, що за сукупністю послуг і ціни даний тарифний план дійсно більш вигідний, ніж аналогічні тарифи плани у інших операторів.

Київстар

Як ми писали раніше, дев’ятого липня два найбільші оператори «великої трійки» – Київстар і Vodafone – заявили, що вирішили об’єднати свої зусилля для проведення мереж четвертого покоління 4G на низьких радіочастотах в районі 900 МГц. Про це вони повідомили в спільному меморандумі. Нагадаємо, що це стало можливим завдяки недавнім змінам до законодавства нашої країни. Ця співпраця дозволить операторам не тільки швидше покрити всю територію нашої країни, але і витратити на це набагато менше грошей.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Xiaomi Mi Band 5 можно получить бесплатно до конца текущего месяца

В минуле

Киевстар запустил лучший тариф за 100 гривен в месяц

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle