Lifecell запустив нову послугу, яка потрібна майже всім

Зараз на головній

Якщо Vodafone і Київстар вже давно надають послуги стаціонарного інтернету, то Lifecell запустив цю послугу, яка потрібна майже всім, тільки зараз. Поки що, правда, справа дійшла тільки до тестового запуску. Кабель від мобільного оператора прокладено в експериментальному будинку, розташованому на столичному Харківському шосе. Для підключення потрібно бути абонентом, контрактним або передоплатним, мобільного оператора. Це своєрідний тестовий запуск, компанія намагається зрозуміти, які перспективи у цього ринку і які можливості у неї будуть.


Якими будуть умови для інтернету?

Швидкість інтернету для щасливих жителів «експериментальної» багатоповерхівки складе 500 мегабіт в секунду. Діючі абоненти можуть платити по 100 гривень на місяць протягом року, інші – по сто п’ятдесят. Зауважимо, що ряд представників телеком-спільноти вже звинуватили Lifecell в демпінгу. Також оператор підписав меморандум про співпрацю з ОТТ-провайдером Megogo, який не потребує реклами, про надання телевізійного та відеоконтенту, ви можете підключити цілий ряд тарифів з сукупними послугами інтернету і телебачення за різні суми, є тарифні плани від 160 до 280 гривень на місяць . Всього можна підключити до п’яти пристроїв. Це може бути «яблучна» техніка на кшталт айфонів або Айпад, смарт-телевізори, різні медіаплеєри, що працюють на Apple TV або ж Android TV, і навіть ігрові приставки. Необхідно буде також придбати Wi-Fi-роутер, здатний “роздавати” інтернет на швидкостях до 450 Мбіт / с (в діапазоні 2,4 ГГц) і до 867 Мбіт / с (5 ГГц).

Нагадаємо, що Lifecell запустив послугу продажу красивих номерів. Для того, щоб у вас з’явився гарний номер, вам знадобиться сума від трьохсот гривень. Придумайте, який номер вам потрібен – вам знадобиться від трьох цифр. Введіть їх у формі, подивіться на номери, які вам запропонує система. Зарезервуйте номер, який вам більше сподобається, і дочекайтеся SMS з кодом резервування, який, слід пам’ятати, буде діяти 72 години. Після цього вам потрібно буде вирішити, як ви хочете отримати номер.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,783Фанитак
503Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Більше схожих статей