Softnews

В Україні перестали працювати Viber, Приват24 і Монобанк

Десятого числа у багатьох жителів нашої країни перестали працювати Viber, Приват24, Монобанк і інші сервіси. В основному це торкнулося власників айфонів та іншої техніки, яка працює на iOS. Також не працювали Spotify, TJ, Tinder. Справедливості заради, проблема торкнулася не тільки нашу країну – повідомлення про збої в роботі додатків надходили з усього світу. На карті, яку ми прикладаємо до даної статті, видно, що постраждали майже всі країни Європи без винятку.


Причини збою

Одразу ж після початку збоїв виникла точка зору, що їхньою причиною став сервіс Facebook SDK, призначений для авторизації, а також аналітики і таргетингу і з цією метою вбудовується в додатки. Після розслідування, проведеного Facebook, ця точка зору підтвердилася. Причому слід зазначити, що необов’язково навіть користуватися Фейсбук, щоб це вплинуло на роботу програм. Велика частина додатків працювала тільки офлайн. Зауважимо, що це вже не перша проблема, яка виникає через Facebook SDK. Всього кілька місяців тому, в травні, спостерігався аналогічний збій, через який перестали працювати всі функції, які залежать інтеграцію.

Аналогічна проблема, як ми писали раніше, виникала в травні з роботою «Київстар». Вранці 21 травня мільйони абонентів «Київстар Україна» зіткнулися з серйозними технічними неполадками. Величезна кількість користувачів найбільшого в нашій країні мобільного оператора мобільного зв’язку виявилися нездатні користуватися його послугами. Почалося все з того, що користувачі домашнього інтернету не могли скористатися доступом до всесвітньої мережі. Також виявилося неможливим додзвонитися в довідковий центр оператора за номерами 466 і 800 300 460. Навіть гудків не було – просто мертва тиша в динаміці телефону. Проблеми були і з функціонуванням системи «Мій Київстар». Вона видавала стандартний текст «Щось пішло не так під час запиту». Не працював також і офіційний сайт найбільшого мобільного оператора – знову ж зі стандартним текстом «Сайт” Київстар “зараз на технічному обслуговуванні. Скоро ми повернемося. Спасибі за терпіння”. У соцмережах почалися скарги на погану якість зв’язку і неможливість хоч якось зв’язатися з операторами.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Вчені перевірили шкоду випромінювання 4G і 5G

В минуле

В Украине перестали работать приложения Viber, Приват24 и Монобанк

В майбутнє

Також буде цікаво