Київстар

Київстар пропонує 20 гб інтернету за 100 гривень на місяць

Обговорення
Киевстар
Киевстар

Не кожен оператор може похвалитися дешевими тарифними планами. Наприклад, той же самий Київстар раніше вважався досить дорогим, хоч і кращим за якістю серед інших українських операторів «великої трійки». Добре, що зараз ситуація змінилася, і Київстар недавно запустив неймовірно дешевий тарифний план, в рамках якого абоненти можуть отримати не тільки дзвінки, але і величезний пакет в двадцять гігабайт інтернету всього за сто гривень на місяць.


Що входить в новий тариф від Київстар?

Київстар часто дорікали тим, що нечисленні дешеві тарифні плани, де вартість нижче, ніж сто гривень на місяць, підходять тільки старим бабусям і дітям: у них входять занадто маленькі пакети послуг, які можуть задовольнити лише дані категорії населення. Новий тарифний план виправляє цю помилку. Він за низьку ціну пропонує не тільки безлімітні дзвінки на Київстар і триста хвилин дзвінків на номери інших операторів по Україні, включаючи стаціонарні номери, а й двадцять гігабайтів інтернету, що більше, ніж аналогічні за вартістю тарифи у інших операторів «великої трійки».

Йдеться, звісно, про тарифний план «Смачний» від Київстар, в який і входить даний пакет послуг. Ви можете підключити його будь-яким зручним для вас способом. Так, якщо у вас ще немає сім-карти даного оператора, то від вас буде потрібно просто купити її в будь-якому офіційному магазині «Київстар» і активувати тарифний план. У тому випадку, якщо відповідна сімка у вас є, ви можете скористатися системою управління рахунком, зв’язком і тарифними планами «Мій Київстар», або ж звернутися до оператора з проханням змінити ваш поточний тарифний план на «Смачний». Ми вважаємо, що дешевий і при цьому значний пакет послуг коштує цих незначних маніпуляцій. Поза всякими сумнівами, «Смачний» стане одним з найпопулярніших тарифних планів на мобільному ринку нашої країни найближчим часом.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Vodafone предлагает 12 гб интернета за 100 гривен

В минуле

Киевстар предлагает 20 гб интернета за 100 гривен в месяц

В майбутнє

Також буде цікаво