Vodafone

Vodafone пропонує 12 гб інтернету за 100 гривень

Обговорення
Vodafone

Тарифи мобільного зв’язку пройшли довгий шлях розвитку за ті 15-20 років, як він прийшов в нашу країну. Світ за цей час змінився до невпізнання, і мобільний зв’язок – теж. Наприклад, якщо в нульові роки потрібно було платити навіть за вхідні дзвінки, і люди дивилися в першу чергу на вартість дзвінків, то зараз ми давно вже розбалувані пакетами мобільного зв’язку. Безліміт усередині мережі став чимось, що саме собою розуміється, як і значні пакети на дзвінки іншим мобільним операторам. Зараз люди в першу чергу дивляться на інтернет. Якщо колись ми були щасливі отримати кілька мегабайт за невеликою ціною, то зараз всім потрібні пакети гігабайтів. Vodafone пропонує дванадцять гігабайтів інтернету за сто гривень, якщо ви вийшли за ліміт.


Як отримати додаткові пакети інтернету?

Звичайно, для тих, хто багато сидить в інтернеті, оптимальніше буде підключити собі безлімітний тариф, але не всі можуть собі це дозволити, та й не всім потрібно. Тому все ще популярні пакети послуг, які містять ті ж 5-10 гігабайтів мобільного інтернету за невелику суму, на додаток до інших послуг, наприклад, безлімітним дзвінків всередині мережі та 100-200 хвилинах на дзвінки за її межі. Але що робити, якщо ви з якоїсь причини вичерпали гігабайти мобільного інтернету, що входять в ваш пакет? Здійснювати позачергової платіж, підключаючи новий? Не обов’язково. Можна просто придбати пакет гігабайтів. Як же це зробити?

Vodafone

У деяких тарифних планах, наприклад, Vodafone RED, Vodafone RED 2015 року, Vodafone RED EXTRA, Vodafone Light / Light +, Vodafone SuperNet, Vodafone Family Plus ви можете збільшити свій пакет гігабайтів на цілих три місяці. Ви заплатите сто гривень і отримаєте дванадцять гігабайт в загальній сумі, по чотири додаткових на кожен місяць. Таким чином, місячний додатковий пакет обійдеться вам всього в 33 гривні, що дешевше, ніж якщо ви будете підключати новий пакет послуг цілком. Для того, щоб підключити дану послугу, введіть * 101 * 87 #. Є також і менші пакети, наприклад, два гігабайти за тридцять п’ять гривень або один гігабайт – за двадцять п’ять. Вони витрачаються за місяць.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Найпопулярніший у світі месенджер оновився

В минуле

Vodafone предлагает 12 гб интернета за 100 гривен

В майбутнє

Також буде цікаво