Softnews

Найпопулярніший у світі месенджер оновився

WhatsApp

Найпопулярніший в світі додаток для обміну миттєвими повідомленнями WhatsApp отримало оновлення, яке нарешті принесло з собою анімовані стікери.


Анімовані стікери в WhatsApp були помічені в бета-версії v2.20.194.7, проте незабаром вони були видалені в наступній версії v2.20.194.9. Тепер же вони повернулися, але вже не для бета-тестерів, а для всіх користувачів. Компанія підтвердила цю інформацію в своєму твіттері.

Нова функція анімованих стікерів на WhatsApp доступна на всіх платформах, включаючи настільні Windows і macOS. Користувачі повинні оновити додаток до v2.20194.16 на Android і v2.20.70 на iOS.

Щоб використовувати анімовані стікери, натисніть на значок емодзі для відкриття панелі стікерів, а потім виберіть значок «+», щоб відкрити магазин стікерів. На цьому екрані набори анімованих наклейок будуть позначатися значком відтворення. Потрібно лише завантажити потрібний пакет і почати використовувати його в своїх чатах.

Так як магазин стікерів недоступний на комп’ютерах, то користувачам необхідно завантажити анімовані стікери на телефонах, щоб мати можливість пізніше використовувати їх на ком’ютері.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Lifecell запустил услугу о которой так просили украинцы

В минуле

Vodafone пропонує 12 гб інтернету за 100 гривень

В майбутнє

Також буде цікаво