Vodafone запустив найдоступніший тариф у своїй лінійці

Зараз на головній

Тарифні плани ряду мобільних операторів сильно подорожчали останнім часом. Викликано це двома причинами – по-перше, через глобальну пандемію китайського коронавіруса COVID-19 зійшов нанівець міжнародний туризм, а отже, і доходи мобільних операторів від роумінгу. По-друге, на інтенсивний розвиток мереж 4G потрібні кошти. Проте, дешеві доступні тарифи нікуди не поділися, один з них запустив Vodafone.


Що входить в пакет послуг дешевого тарифу?

Тарифний план від Vodafone не можна віднести до повноцінно «соціальним» – такі тарифи, як правило, все-таки дешевше ста гривень, а тут абонентська плата становить сто десять. Але і послуг в них значно менше, коли тут ви отримуєте:

  • Повністю безлімітні дзвінки по Україні в мережі Водафон.
  • 110 хвилин на дзвінки по Україні на номери інших операторів, а також на польського оператора T-Mobile (традиційного партнера Vodafone).
  • П’ятдесят хвилин дзвінків на інші зарубіжні номера, або додаткові 150 хвилин по Україні з послугою «Обмін хвилин».
  • Пакет з п’ятдесяти СМС-повідомлень за 1 гривню 50 копійок в день.
  • П’ять гігабайт високошвидкісного інтернету.
  • Можливість отримати безлімітний доступ до YouTube, а також чотири місяці безкоштовного YouTube Premium.

Розмір абонентської плати в тарифному плані Vodafone SuperNet Start, а саме про нього йдеться в даній статті, становить сто десять гривень на місяць. Слід пам’ятати, що Vodafone, на відміну від інших операторів, вважає «місяцем» для оплати тридцять днів, в той час як інші – чотири тижні, двадцять вісім днів. Тому користуватися їхніми тарифними планами вигідніше – у вас не буде виходити так, що за рік ви платите оператору «тринадцяту зарплату».

Підключитися до даного тарифного плану ви можете, придбавши картку в сертифікованому магазині оператора. Ви також можете скористатися кнопкою «Перейти на тариф SuperNet Start» на офіційній сторінці даного тарифного плану на сайті оператора.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,783Фанитак
503Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Більше схожих статей