Vodafone

Vodafone запустив дешевий тариф з безлімітним Youtube

Обговорення
Vodafone

У кожного з великих операторів «великої трійки» є своя певна фішка. У Vodafone це, наприклад, досить дешеві тарифні плани, які зазвичай вигідніші, ніж у інших операторів, якщо не брати до уваги деякі додаткові умови. Зазвичай тарифні плани даного оператора добре підходять як для інтернету, так і для дзвінків. Оновлений тариф від Vodafone з безлімітним Youtube добре підійде для тих людей, які часто переглядають відео. Які ж ще послуги в нього входять, і як цей тарифний план називається? Давайте з’ясуємо.


Який тариф дозволяє безкоштовно переглядати максимальну кількість відео?

В оновлений тарифний план від Водафону входить цілий ряд приємних послуг. Так, в першу чергу це сімсот хвилин дзвінків на будь-які номери по Україні – в тому числі, до речі, і міські. За бажанням ви можете налаштувати тарифний план під себе, замінивши пакет в сімсот дзвінків на безліміт в мережі Vodafone і триста хвилин на всіх інших операторів і міські стаціонарні номери. Також в пакет послуг, який ви отримаєте в рамках даного тарифу, входить двадцять гігабайт високошвидкісного інтернету, і, звичайно, «вишенька на торті» – послуга Vodafone Video Pass. В її рамках ви отримуєте повний безліміт на такі популярні сервіси, як Ютуб, Нетфлікс і Мегого. Зауважимо, що зараз діє безпрецедентна за своєю щедрістю акція: ви можете отримати чотири місяці безкоштовного YouTube Premium за підключення Vodafone Video Pass.

Назва тарифного плану з такими приємними умовами – «Vodafone SuperNet Turbo». Діє він на всій території нашої країни, підключити його можна в будь-якому магазині Водафону. Абонентська плата становить сто гривень на місяць, що зовсім небагато в порівнянні з аналогічними тарифами у інших операторів.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Киевстар запустил лучший сотовый тариф на рынке

В минуле

Vodafone запустил дешевый тариф с безлимитным Youtube

В майбутнє

Також буде цікаво