Vodafone

Vodafone TV можна отримати на три місяці безкоштовно

Обговорення
Vodafone TV

Це літо у абонентів Vodafone виходить досить-таки приємним у тому, що стосується знижок і акцій. Наприклад, протягом найближчих півтора місяців – з 11 червня до 31 липня – ви можете на цілих три місяці отримати безкоштовний доступ до послуг Vodafone TV на умовах тарифного плану «Оптимальний».


Як отримати свій подарунок

Для того, щоб отримати Vodafone TV на три місяці безкоштовно, вам необхідно для початку придбати в одному з магазинів оператора акційний смартфон. Ви також можете замовити його і в інтернет-магазині. Після цього встановіть у ваш новопридбаний телефон SIM-карту оператора. Встановіть також додаток Vodafone TV самостійно або попросіть зробити це у фахівця по роботі з клієнтами. Залиште на касі свій номер телефону. Якщо ви оформляли покупку в інтернеті, то незабаром після отримання вашого замовлення з вами зв’яжеться менеджер інтернет-магазину по роботі з клієнтами. Через 72 години ви зможете переглядати всі ваші улюблені фільми, серіали і телевізійні програми в рамках пакету Vodafone TV «Оптимальний».

Пропозиція є частиною так званої акції «Літо з Vodafone TV». Зауважимо, що акція діє по всій території нашої країни, за винятком, зрозуміло, Автономної республіки Крим та окремих регіонів Донецької і Луганської областей. До інших цікавих акцій від Vodafone, які будуть проводитися цього літа, можна також віднести пропозицію, в рамках якого ви отримуєте безкоштовний YouTube Premium терміном на чотири місяці. Для цього необхідно підключити послугу Vodafone Video Pass. В деякі тарифні плани вона, втім, входить спочатку, а для інших недоступна – наприклад, в тих, де використовується безлімітний доступ до інтернету. Підключивши послугу протягом терміну дії акції, ви зможете переглядати улюблені відео без реклами і користуватися іншими корисними фішками. Більш детально про це ви можете прочитати в наших попередніх статтях.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

ПриватБанк полностью изменил Приват24 для смартфонов

В минуле

Vodafone TV можно получить на три месяца бесплатно

В майбутнє

Також буде цікаво