Київстар

6 Гб інтернету і 60 хвилин розмов: що пропонує найдешевший тариф Київстар

Серед українських мобільних операторів «великої трійки» укладено, судячи з усього, якусь негласне угоду про політику, відповідно до якої вони надають послуги. Так, у «Київстар» тарифи на мобільний зв’язок досить високі, але при цьому традиційно зв’язок кращої якості та з набагато більшим покриттям. У інших операторів – свої секрети і «фішки». Можливо, саме те, що серед цього різноманіття часом досить важко вибрати найкращий тарифний план, стало причиною того, що в українців мобільних номерів на руках набагато більше, ніж самих українців. Це, до речі, досить унікальна ситуація в світі, але зараз поки не про це.


Найдешевший тарифний план від Київстар: в чому його переваги?

«Київстар» не звик балувати своїх користувачів зовсім вже дешевими тарифними планами за низькою ціною, натомість роблячи куди більший упор на якість послуг, які він представляє.

Київстар

Проте, дешеві пропозиції є і у цього, досить дорогого оператора мобільного зв’язку. Ми пропонуємо вам розібрати найдешевший тариф з тих, які включають в себе достатню кількість інтернету і при цьому не вимагають укладати будь-які контракти та договори, тобто є тарифними планоми передоплати. В цей тариф входять наступні послуги:

  • Шість гігабайт мобільного інтернету.
  • Безлімітні дзвінки в мережі «Київстар».
  • Шістдесят хвилин дзвінків по Україні, а також за кордон на номери таких країн, як Італія, Польща, Російська Федерація, Німеччина, Чехія.
  • Найприємніше: послуга «Знання без кордонів», що дозволяє безкоштовно користуватися Вікіпедією та онлайн-лекторіумом «Prometheus», а також вкрай актуальне в умовах карантину «Спілкування без меж» – безлімітний, нетарифікований доступ до мессенджерів, соцмереж і інших аналогічних ресурсів. Повний їх список ви можете подивитися на офіційній сторінці тарифного плану на сайті «Київстар».

Абонентська плата в тарифному плані «Спілкування без меж» становить 125 гривень за чотири тижні (розрахунковий місяць). Цей тариф підійде для людей, які в основному сидять в месенджерах і соціальних мережах. Щоб підключити його, зверніться до мобільного оператора або придбайте нову картку в сертифікованої точці продажу.

Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та TwitterНовини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button