lifecell

Lifecell зробив свої послуги безкоштовними до кінця квітня

Обговорення
Lifecell

Всі найбільші оператори мобільного зв’язку в нашій країні підтримують громадян в режимі самоізоляції, заохочуючи їх якомога більше залишатися вдома. Не став винятком і Lifecell, третій в нашій країні оператор за кількістю користувачів, який надав українцям на весь період карантину можливість без обмежень дзвонити на всі номери своїх абонентів, а також стаціонарного зв’язку, так само як і на номери інших мобільних операторів нашої країни. До того ж була запущена акція під назвою «Вигідна сотка». Давайте ж розберемо їх умови детальніше – думаємо, багатьом нашим читачам вони будуть цікаві.


Безліміти на весь період карантину

На весь період з 3 по 30 квітня поточного року буде діяти послуга під назвою «Квітневий безліміт». Вона стосується в першу чергу тих абонентів, чия місячна абонентська плата становить сто гривень або вище. Якщо вони сплатять протягом місяця, то отримають повний безліміт для дзвінків на абсолютно всі мобільні і міські номери по Україні. Безліміти будуть діяти з моменту оплати і протягом місяця, поки буде діяти пакет послуг.

Ніякі підключення чи активації для отримання ваших квітневих безлімітів не потрібні. Вони надаються автоматично, як тільки ви оплатите свій пакет послуг. Всього акція охоплює понад тридцять тарифних планів мобільного оператора, на яких сидять мільйони абонентів в нашій країні. Дуже приємний подарунок, як ми вважаємо.

[adsforwp id=”10622″]

Не забули і користувачів дешевих тарифних планів, в яких розмір абонентської плати становить менше ста гривень на місяць. Протягом того ж самого терміну – 03.04. до 30.04.2020 – вони можуть підключити акцію «Вигідна сотка». Всього за п’ятнадцять гривень вони отримають цілих сто хвилин на стаціонарні номери, а також номери інших мобільних операторів. Кількість ваших придбань не обмежена на весь термін дії акційної пропозиції.

Єдиний виняток – акції діють тільки для користувачів, які обслуговуються на основі передоплати. Також «Квітневий безліміт» не поширюється три тарифні плани, а саме: «Божевільний рік», «Хендмейд», «Зроби сам». Таким абонентам пропонують підключити «Вигідну сотку».

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Киевстар меняет правила предоставления своих услуг

В минуле

Lifecell сделал свои услуги бесплатными до конца апреля

В майбутнє

Також буде цікаво