Бізнес та акції

Xerox відмовився від поглинання компанії HP

Вчора компанія Xerox опублікувала заяву, яка починається наступним абзацом:

«Нинішня глобальна криза в галузі охорони здоров’я та пов’язані з нею макроекономічні і ринкові потрясіння, викликані COVID-19, створили обстановку, яка не сприяє тому, щоб компанія Xerox продовжувала намагатися придбати компанію HP. Відповідно, ми скасували нашу тендерну пропозицію про придбання HP і більше не будемо прагнути висунути наших висококваліфікованих кандидатів до ради директорів HP ».

Укладачі повідомлення зазначають, що з об’єднанням Xerox і HP все ще пов’язані довгострокові фінансові і стратегічні переваги, але пріоритетом є «здоров’я, безпека і благополуччя співробітників, клієнтів, партнерів і акціонерів». Крім того, в повідомленні висловлено подяку банкам, які погодилися фінансувати придбання і не відмовилися від своїх зобов’язань «навіть під час ринкових потрясінь, викликаних COVID-19».

Посилаючись на власні джерела, агентство Reuters стверджує, що правління Xerox прийшло до висновку, що проводити поглинання, не маючи доступу до внутрішньої звітності HP, необхідної для оцінки впливу пандемії на бізнес компанії, було б занадто ризиковано. На думку спостерігачів, відмова від угоди – удар по інвестору-мільярдерові Карлу Ікану (Carl Icahn), який, володіючи великими пакетами акцій обох компаній, домагався їх злиття.


Читай нас в Google News, Telegram, Facebook та Twitter


Back to top button