Новини

Приват поміняв правила роботи своїх банкоматів

Приватбанк
Приватбанк

Незважаючи на епідемію коронавіруса, повсюдний карантин і вже намітився важкий економічний спад, реорганізація банкоматів Приватбанку йде своєю чергою. Про нові правила їх роботи ми вже писали, тепер не гріх і повторити.


Все заради безпеки клієнтів

Масштабне оновлення всіх банкоматів Приватбанку почалося вже в січні 2020 року і має тривати до кінця наступного. Поки що воно йде за планом. Нових функцій досить багато, але найкорисніша з них – автоматичне зарахування на карту грошей, забутих в банкоматі.

Причини, за якими можна забути валюту, яку ви хотіли зняти, можуть бути самими різними. Наприклад, раптове погіршення самопочуття – запаморочення, напад тахікардії або мігрені. Або ж відволікаючий телефонний дзвінок. Так чи інакше, від цього ніхто не застрахований.

[adsforwp id=”10622″]

Після того, як ви виявили пропажу, раніше потрібно було йти в банк і писати заяву. Його розглядали, і тільки після закінчення інкасації гроші поверталися на карту. Тепер правила змінилися. Нові банкомати, в тому випадку, якщо протягом сорока секунд гроші ніхто не забере, втягнутий їх назад. Надалі ця втрачена сума буде автоматично зарахована на вашу карту. Як відзначають експерти, дана інновація дозволила скоротити втрати через забутих грошей приблизно на тридцять відсотків. Повноцінний її запуск забезпечить ще більше поліпшення даної ситуації.

Приватбанк

Слід зазначити, проте, що інновація в роботі банкоматів допоможе повернути гроші не у всіх випадках. Шахраї, в тому числі цигани, які працюють з дітьми, також часто крадуть гроші з банкоматів. З цією метою вони чекають, поки жертва зніме їх, а далі з усіх сил починають її відволікати. У хід йдуть лайка, крики, штовханина під руку. Люди втрачають самоконтроль і забувають дістати гроші, після чого їх викрадають зловмисники. У цьому випадку банк нічим допомогти не зможе, необхідно звертатися в поліцію.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

В Украине будут определять больных коронавирусом через телефон

В минуле

Приват поменял правила работы своих банкоматов

В майбутнє

Також буде цікаво