Softnews

Google почне показувати фільми безкоштовно

Обговорення
Google Play movies

У мережі з’явилася інформація про те, що Google розробляє нову функцію для свого онлайн-магазину Google Play: в ньому може з’явитися безкоштовний перегляд фільмів.


Принаймні, про це заявляють учасники спільноти мобільних розробників XDA Developers, яким вдалося виявити в коді програми Google Play Movies & TV версії 4.18.37 під Android інформацію про те, що в ньому найближчим часом з’явиться розділ з безкоштовними фільмами. Само собою, пошуковий гігант навряд чи стане займатися благодійністю, через що фільми з категорії “безкоштовні” будуть відтворюватися з вбудованою рекламою.

На жаль, до сих пір невідомо, коли саме Google запровадить нову можливість в Google Play Movies & TV. Але з огляду на те, що її “сліди” з’явилися в коді програми, можна розраховувати на те, що відповідне оновлення відбудеться досить скоро.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Експерт розповів про ціни на Xbox Series X і PlayStation 5

В минуле

Redmi K30 Pro потрапив в руки експертів з DxOMark

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.