Hardnews

Експерти розповіли про небезпеку медичних масок під час епідемії коронавірусу

Обговорення
коронавірус

З’ясувалося, що медичні маски не є ефективним методом захисту від поширення інфекції. Більш того, вони здатні нашкодити людині. Про це стало відомо завдяки виданню MedicalXpress, яке опублікувало новий прес-реліз, в рамках якого експерти розповіли про небезпеку медичних масок під час епідемії коронавірусу.


Так, експерти відзначили , що медичні маски дають людям помилкове відчуття безпеки, в зв’язку з чим багато, хто їх носить, перестають дотримуватися елементарних профілактичних заходів, в числі яких регулярне миття рук перед використанням. Крім того, за словами фахівців, багато хто носить маску не впевнившись в її щільному приляганні до лиця, а також нехтують забороною доторкатися до неї. Так, люди в масках часто поправляють їх, у зв’язку з чим ймовірність поширення інфекції лише збільшується.

Фахівці повідомили про те, що рукавички також не є найефективнішою профілактикою, в разі, якщо торкатися ними до обличчя. Вони також відзначили, що люди, які використовують рукавички, перестають стежити за гігієною рук.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Названо безпечну відстань між людьми на час пандемії коронавірусу

В минуле

iPhone 11 Pro отримав срібну версію з “захистом” від коронавірусу

В майбутнє

Також буде цікаво