Vodafone

Vodafone запустив безліміт на Youtube і інші сервіси за 30 гривень на місяць

Обговорення
Vodafone

Як повідомляють експерти, значна частина мобільного трафіку у активних користувачів смартфонів з Інтернетом йде на перегляд відео, в тому числі на таких популярних сервісах, як YouTube. Компанія Vodafone, щоб зробити використання мобільного інтернету зручнішим, вирішила ввести можливість безлімітного перегляду відео на всіх найбільших ресурсах. Скільки ж коштує ця послуга, і які саме абоненти отримують можливість її підключити?


Хто може дивитися відео без обмежень

Послуга Vodafone Video Pass доступна для підключення абонентам передоплати, які користуються такими тарифними планами, як Vodafone Family, Vodafone RED Extra, Vodafone RED, Vodafone RED 2015 року, тарифи Vodafone SuperNet Start, Vodafone Light + і Vodafone ZAHID. Також вона вже підключена і не вимагає додаткової активації в тарифних планах Vodafone SuperNet Pro, SuperNet Unlim і Joice. Для підключення послуги необхідно ввести * 313 * 1 # – цей код активує місячний пакет за тридцять гривень. Можна також підключити замість нього тижневий за 10 гривень, ввівши * 313 * 7 #. Основний пакет послуг повинен бути активним і оплаченим.

Vodafone

Слід пам’ятати, що у вартість пакету послуг не включається підписка на такі сервіси, як Megogo і Нетфлікс. Ви просто отримуєте можливість перегляду контенту без додаткової тарифікації трафіку. Також частина контенту як і раніше буде тарифікуватися за звичайних умов, а саме:

  • Рекламні відеоролики.
  • Рекламні посилання і оголошення, які показуються під час відео.
  • Всі зовнішні посилання.
  • Подкасти.
  • RSS-канали.
  • Відео з зовнішніх джерел.
  • Перегляд контенту популярних ресурсів з використанням VPN, а також при використанні телефону в якості модему.

У безлімітний пакет входить відео на Ютубі, Мегого, Нетфліксе. Слід пам’ятати, що перегляд необхідно вести через офіційні додатки для айфонів і смартфонів на Андроїд, а також через офіційні веб-версії. В протилежному випадку трафік може бути просто невірно ідентіфіковано. Будьте уважні, і насолоджуйтеся переглядом улюблених каналів, передач і фільмів стільки, скільки ви цього захочете, без будь-яких додаткових доплат!

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Київстар випустив стартовий пакет вартістю 0 гривень на місяць

В минуле

Youtube могут отключить для миллионов украинцев

В майбутнє

Також буде цікаво