Київстар

Київстар випустив стартовий пакет вартістю 0 гривень на місяць

Нагадуємо, що компанія «Київстар» недавно запустила в продаж унікальні сім-карти, на яких немає ніякого тарифного плану. Їх можна використовувати для різних корисних цілей, наприклад, вставити в планшет або який-небудь пристрій – смарт-годинник, фітнес-браслети, сигналізацію і так далі. Які ж особливості цих карток і як ними користуватися?

“Запасна” SIM-карта або картка для пристрою?

Такі «порожні» картки називаються Smart SIM. Спочатку на них, як ми вже писали, ніякого тарифного плану немає, тобто вставити їх в звичайний телефон для дзвінків не можна. Проте, їх можна і потрібно використовувати для інших корисних цілей. Так, є можливість підключити на таку картку спеціальний тарифний план під назвою «SIM для пристроїв». Цей план призначений для таких пристроїв, як:

[adsforwp id=”10622″]
  • Системи сигналізації.
  • GPS-трекери.
  • Датчики
  • Смарт-годинники
  • Фітнес-браслети.

Головне для подібних девайсів – можливість періодично зв’язуватися з власником, час від часу завантажуючи корисну інформацію. Для цього їм достатньо невеликого пакета послуг в тридцять мегабайт мобільного інтернету, тридцять хвилин для дзвінків і тридцять СМС-повідомлень.

Київстар

Також є можливість створення дубля картки, яка у вас вже є, для чого слід підключити інший спеціальний тарифний план під назвою «SIM для планшета». Друга картка може бути підключена до будь-якого пристрою, що забезпечує доступ в інтернет, наприклад, в планшет, смартфон, міні-роутер.

Стане в нагоді Smart SIM і для того, щоб відновити втрачену, вкрадену або поламану картку. Це набагато простіше і зручніше, ніж відновлення старого номера, коли необхідно згадувати, на які номери ви дзвонили і коли, скільки у вас було грошей на рахунку, і так далі. Тепер відновити номер ви можете самостійно і повністю безкоштовно, потреби у відвідуванні магазинів оператора більше немає.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


Back to top button