Київстар

Київстар дарує безлімітний мобільний інтернет безкоштовно

Обговорення
Київстар

Компанія Київстар пропонує вам зробити чудовий подарунок своїм рідним і близьким, або ж собі самому. Якщо ви придбаєте один з акційних смартфонів, то оператор дозволить вам отримати безлімітний інтернет на кілька місяців. Які умови цієї акції і скільки вона триватиме? Чи є аналогічні пропозиції у інших операторів?


Основні умови акції

Акція, що дозволяє отримати інтернет в подарунок, вимагає від вас спочатку придбати новий смартфон. Купівля телефону з підтримкою 4G дає право протягом трьох місяців користуватися безлімітним інтернетом. Смартфон, що підтримує тільки 3G, дозволить виграти додаткові гігабайти на три місяці. У разі, якщо інтернет вже входить в умови вашого тарифного плану, то він зміниться на безліміт, або ж до пакету будуть додані акції гігабайти.

[adsforwp id=”10622″]

Умови акції дійсні до кінця березня. При підключенні акції в сертифікованому магазині оператора додаткові гігабайти або ж безліміт будуть виділені вам протягом двох тижнів. Таким чином, останній термін, коли ви повинні будете ними обзавестися – 14 квітня. На офіційному сайті «Київстар» можна знайти список смартфонів, на які вона поширюється. Краще поквапитися – такі пристрої зараз розкуповують, як гарячі пиріжки. Варто зауважити, що 4G-смартфони хоч і коштують значно дорожче, купувати їх набагато вигідніше: краще отримати повноцінний безліміт, ніж просто нові гігабайти. Всі додаткові умови також можна прочитати на офіційному сайті.

Київстар

Не тільки Київстар запускає свої акції до лютневих і березневих свят. Придбавши акційний смартфон від компанії Vodafone, ви також отримаєте подарунок: кешбек на суму до тисячі гривень на рахунок, а також ексклюзивний інтернет-тариф. Що для вас вигідніше, вирішувати в кінцевому рахунку саме вам. Ми ж, зі свого боку, вважаємо своїм обов’язком завчасно попередити наших читачів про всі акції та інші можливості або заощадити, або отримати бонуси!

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Vodafone дарує абонентам 1000 гривень на рахунок

В минуле

Vodafone дарит абонентам 1000 гривен на счет

В майбутнє

Також буде цікаво