Vodafone

Vodafone дарує абонентам 1000 гривень на рахунок

Обговорення
Vodafone

Що може бути більш приємним подарунком на восьме березня для ваших близьких, чим новенький смартфон? Саме так вирішила компанія Vodafone. Протягом усіх свят буде діяти акція, яка дозволяє, придбавши новий пристрій, отримати на рахунок цілу тисячу гривень і надовго забути про те, що треба б поповнити рахунок. Як стати учасником цієї неймовірно вигідної акції?


Два подарунки за ціною одного

Порадувати своїх близьких відразу двома подарунками до свят – смартфоном від вас і грошима від Vodafone – можна з 10 лютого до 31 березня. Єдине, що, крім покупки смартфона, потрібно для прийняття участі в акції, це, само собою, картка Vodafone. Якщо ви купуєте нову, то спочатку її необхідно активувати стандартним способом – поклавши на неї п’ять гривень будь-яким способом, крім послуги «Переказ коштів», і зателефонувавши за безкоштовним номером 111. Уже активовану картку досить без задньої думки просто вставити в новий телефон. Після цього відправте повідомлення «Акція» (лапки не потрібні) на інший безкоштовний службовий номер – 7754.

Після підключення акції ви, крім тисячі гривень на рахунок, отримаєте спеціальний тарифний план «Vodafone SuperNet Turbo» замість того, який у вас був до цього. В рамках даного тарифного плану ви отримаєте 90 гігабайт високошвидкісного Інтернету в місяць (три в день), триста хвилин на дзвінки всередині мережі та за її межі. У нормі вартість такого пакета послуг – сімдесят п’ять гривень на місяць. Тисячу гривень на рахунку можна витратити на будь-які додаткові послуги на свій розсуд, детальну інформацію про них можна подивитися на офіційному сайті оператора.

[adsforwp id=”10622″]

Раніше ми писали, що «Vodafone Україна» уклала новий договір про розширеній співпраці з однойменної британською компанією. Тепер якість її послуг може бути перевірено іноземними експертними комісіями, що дозволить підвищити її. Також в договорі йшлося про розширення мереж високошвидкісного Інтернету на всю територію нашої країни, що не може не радувати простих користувачів. Аналогічний договір вже було складено в 2015 році.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Redmi Note 9 Pro отримає версію на MediaTek: яка буде в Україні?

В минуле

Київстар дарує безлімітний мобільний інтернет безкоштовно

В майбутнє

Також буде цікаво