Київстар

Київстар дарує 3 місяці повного безліміту: як отримати

Компанія Київстар, щоб зберегти лідируючу позицію на ринку, запускає відразу декілька акцій. Одна з них абсолютно точно сподобається тим, хто придивляється до нових смартфонів і не знає, який і де купити. Завдяки їй можна придбати будь-який смартфон, на який поширюється акція, і отримати безлімітний інтернет – або ж додатковий пакет гігабайтів, в залежності від того, що саме ви придбаєте. Здійснити покупку можна або на сайті інтернет-магазину «Київстар» – shop.kyivstar.ua – або ж в будь-якому з офіційних магазинів оператора.


Як отримати бонусний інтернет, і яким він буде

Акція буде діяти до 31 березня включно. Для того, щоб прийняти в ній участь, необхідно придбати акційний 3G або 4G-смартфон. Бонуси, які ви отримаєте, залежать від того, який смартфон ви придбаєте. За 3G-телефон вам подарують три гігабайти інтернету в місяць, на додаток до тих пакетним гігабайтам, які входять в ваш тарифний план. У тому випадку, якщо ви виберете повноцінний 4G-смартфон, то отримаєте право на безкоштовний безліміт протягом трьох місяців.

У місці покупки смартфона – тобто безпосередньо в магазині – вам можуть оформити акцію, для цього зверніться до фахівців по роботі з клієнтами. Якщо ж ви придбали акційний пристрій в інтернеті, на офіційному сайті Київстар, то акція буде підключена автоматично протягом двох тижнів з моменту активації сім-карти. Таким чином, останній термін, коли ви можете отримати свій бажаний подарунок – це 14 квітня, за умови, що придбаєте смартфон 31 березня, в останній день дії пропозиції.

[adsforwp id=”10622″]

Київстар

Не тільки Київстар запускає акції з подарунками користувачам. Компанія Vodafone пропонує тим, хто придбає офіційні смартфони до того ж 31 березня, отримати тисячу гривень на рахунок, за умови підключення одного зі спеціальних тарифів оператора. Lifecell вчинив трохи більш оригінально: в одному з нових тарифних планів ви отримуєте можливість знизити розмір абонентської плати і збільшити інтернет-пакет, якщо вам багато дзвонять (або ви багато телефонуєте).

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button