Vodafone

Vodafone дарує абонентам 1000 гривень на рахунок, як отримати

Компанія Vodafone привертає людей подарунками та акціями. Зараз свята, коли багато хто вітає близьких: недавно пройшло 14 лютого, попереду – Восьме березня, багато українців по старій пам’яті святкують і 23 лютого. Власне, якщо ви зібралися купувати своїй половинці смартфон, то зверніть увагу на акційні апарати від Vodafone. Тоді разом з вашим подарунком вона отримає ще один – від оператора. Цілу тисячу гривень на рахунок!


Умови нової акції від Vodafone

Взяти участь в акції можуть всі, хто придбаєте ліцензовані акційні смартфони від Vodafone в період дії пропозиції – з десятого лютого до кінця березня. Тарифний план значення не має, на бонус можуть розраховувати як абоненти передоплати, так і ті, хто обслуговується за контрактом відповідно до договору. Умови для участі в акції наступні:

  • Потрібно придбати один з смартфонів, на які поширюється акція.
  • Встановити нову або ж стару SIM-карту Vodafone в акційний смартфон.
  • Покласти на рахунок п’ять гривень будь-яким способом, крім послуги «Переказ коштів».
  • Активувати дзвінком за номером 111.
  • Надіслати безкоштовне СМС-повідомлення з текстом “Акція” (без лапок) на короткий номер 7754.

В рамках акційної пропозиції, що дає тисячу гривень на рахунок, у вас буде діяти тарифний план “Vodafone SuperNet Pro”. Про його умови ми неодноразово писали. Якщо коротко, це один з найоптимальніших тарифних планів оператора, що включає в себе всі необхідні звичайному користувачеві послуги за прийнятну ціну. Для того, щоб ознайомитися з умовами акції, зателефонуйте на номер 111 (для абонентів Vodafone) або ж на гарячу лінію, номер 0800-40-40-40.

[adsforwp id=”10622″]

Vodafone

Нагадуємо, що в компанії Vodafone повністю змінилося керівництво. Також оператор залучив цілий мільярд доларів євробондів – сума абсолютно фантастична навіть за мірками мобільних компаній. Точки зору експертів на те, для чого ці гроші потрібні, різняться. Але, судячи з недавніх новин, мають рацію ті, хто стверджує: Водафон набридло бути «вічним другим» на українському ринку. Компанія збирається нарешті обійти Київстар і стати найбільшим мобільним оператором в нашій країні.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button