Київстар

Київстар зробив важливу для українців послугу повністю безкоштовною

Як повідомляє прес-служба компанії «Київстар», найбільший оператор мобільних послуг в нашій країні зробив повністю безкоштовним трафік в мобільному додатку «Дія». Це буде стосуватися всіх абонентів компанії, що мають доступ до інтернету.


Співпраця держави і бізнесу

Як повідомив Олександр Комаров, президент компанії «Київстар», безлімітний доступ до додатка «Дія» стане яскравим прикладом того, як державні органи і бізнес разом роблять життя українських громадян більш комфортним. Для тих, хто не пам’ятає, нагадуємо, що додаток «Дія» – це проект, запущений Міністерством цифровий трансформації України. Він призначений для поліпшення взаємодії громадян з державою.

До співпраці в рамках програми розвитку додатки «Дія» залучаються багато найбільших в Україні організації, включаючи, наприклад, Приватбанк. Через додаток «Дія», як і через Приват24, ви зможете отримати Smart ID, технологію електронного підпису.

Київстар

Співпраця Київстару з Міністерством цифровий трансформації не вичерпується внесенням коректив в тарифні плани, які дозволять всім громадянам України отримати доступ до новітніх бюрократичних технологій. Оператор також підписав меморандум, в якому взяв на себе наступні зобов’язання перед органами державної влади:

  • Підвищувати мобільну грамотність населення, покращувати інтегрованість людей, особливо «ризикованих груп» (пенсіонери), в нову цифрову систему надання послуг.
  • Вести роботу з дітьми та їх батьками, щоб вони були попереджені про реальні небезпеки Інтернету – не міфічних «груп смерті», а про цілком  звичайних і широко поширених шахраїв.
  • Покращувати цифрову компетентність підприємців, створювати умови для ведення бізнесу в режимі онлайн.

Що стосується пенсіонерів, то «Київстар» вже запустив проект «Смартфон для батьків», присвячений саме підвищенню цифрової грамотності літніх людей. Адже для них часто мобільний телефон і високі технології – справжня «китайська грамота», вони впевнені, що це дуже складно, незрозуміло і сюди не варто навіть лізти. Через це такі люди залишаються за бортом сучасного життя, при тому, що саме вони – найбільш вразливі верстви населення, які потребують більш надійного захисту, що надається в тому числі високими технологіями. Наскільки успішними будуть ці проекти, покаже час.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button