Київстар

Київстар, Vodafone або lifecell: хто найшвидший

Обговорення
Київстар, Vodafone або lifecell

Існують різні думки, який з операторів великої трійки може похвалитись найшвидшим інтернетом. Так, на максимальну швидкість претендує Lifecell, який недавно посварився з Антимонопольним комітетом з приводу правомірності використання в рекламі терміна 4,5G. Неодноразово заявляли про найвищу якість послуг та інші оператори – причому, як водиться, кожен хвалить сам себе. Невелику надію на об’єктивність залишають тільки незалежні експерти.


Експерти пояснюють, чий інтернет швидше

Розсудити операторів взялися експерти з французької компанії nPerf, що займаються оцінкою швидкості інтернет-з’єднання. Вони проводили заміри протягом всього 2019 року, оцінюючи мобільні мережі по величезному комплексу показників. У підсумку результати виявилися такими:

  • Київстар отримав 56,5 тис. балів.
  • На другому місці опинився Lifecell з показником в 50,7 тис. балів.
  • Нарешті, замикає «велику трійку» операторів Vodafone Україна, його показник становить 48,3 тис. балів.

Що стосується безпосередньо швидкості передачі мобільних даних, то тут на першому місці опинився Київстар. Швидкість завантаження в його мережі склала 21 Мбіт / с, швидкість передачі – 12 Мбіт / с. Також найбільший оператор країни виявився найбільш зручним для відеостримінгу. Нарешті, саме у Київстара найкращі мережі четвертого покоління, або просто 4G.

На другому місці за швидкістю інтернету знаходиться Vodafone. В його мережі завантаження проводиться зі швидкістю 16 Мбіт / с, а передача даних – 8,24 Мбіт / с. Замикає трійку Лайф з показниками 15,32 Мбіт / с і 6,54 Мбіт / с. відповідно.

Київстар, Vodafone або lifecell

Показники, отримані французькими дослідниками, нагадують ті, що отримали наші українські експерти (про що ми писали раніше). Згідно з цими вимірами, Київстар також володіє найшвидшим інтернетом, від нього сильно відстає Водафон, і замикає трійку Lifecell з показниками, які нижче водафонівских, хоч і в межах статистичної похибки. Тоді значна частина наших читачів обурювалася і висловила припущення про необ’єктивність експертів.

Нагадуємо, що компанія «Київстар» недавно запустила послугу, яка дозволяє вам завести собі додатковий номер, призначений для спаму, непотрібних дзвінків і всього іншого потоку інформації, який часто хочеться відфільтрувати. Ця послуга називається «Додатковий номер» і коштує всього одну гривню за добу користування. Більше не потрібно купувати додаткові сім-карти або користуватися сумнівними сервісами «одноразових повідомлень».

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Oppo Find X2 виявився на голову вищим від Galaxy S20

В минуле

Київстар зробив важливу для українців послугу повністю безкоштовною

В майбутнє

Також буде цікаво