Hardnews

Перша партія Xiaomi Mi 10 Pro виявиться “неповноцінною”

Обговорення
Xiaomi Mi 10 Pro

Тільки вчора відбувся анонс флагманського Xiaomi Mi 10 Pro, а вже зараз компанія опублікувала на офіційному сайті досить неприємну новину для майбутніх власників пристрою.


Так, судячи з усього, перша партія смартфонів буде позбавлена відразу декількох важливих функцій, які спочатку були анонсовані в рамках вчорашньої презентації. Наприклад, користувачі не зможуть включити нічний режим в ультраширококутному модулі, а також режим гібридної супер-стабілізації відео для основної камери. Згодом обидві функції з’являться у власників Xiaomi Mi 10 Pro, але на самому старті вони будуть відсутні. Таким чином смартфон, який спочатку був представлений як ультимативний камерофон, за підсумком на перших порах буде в достатній мірі “неповноцінним”.

Нагадаємо, що продажі Xiaomi Mi 10 в Китаї розпочнуться вже сьогодні, 14 лютого. А ось Pro-версія пристрою надійде в продаж трохи пізніше – 18 лютого по ціні від 716 доларів.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Київстар зробив важливу для українців послугу повністю безкоштовною

В минуле

Киевстар сделал важную для украинцев услугу полностью бесплатной

В майбутнє

Також буде цікаво