Hardnews

Спростовано популярний міф про смартфони Samsung

Samsung Galaxy Z Flip

Після виходу Samsung Galaxy S21 Ultra багато користувачів запідозрили, що смартфон при фотографуванні Місяця викачує знімок з інтернету (або з власної пам’яті) і видає за власний – настільки якісними виходили фото.


У 2019 році в тому ж самому підозрювали флагман Huawei P30, який на великому збільшенні видавав чіткі фотографії супутника Землі.

Однак, як пише Input , всі ці припущення не підтвердилися в ході експериментів. Так, блогер Майкл Фішер спробував обдурити камеру смартфона, сфотографувавши м’яч для гольфу і зубчик часнику, щоб перевірити, чи накладе камера текстуру Місяця на них. Однак м’ячик і часник залишилися незмінними на фото.

Інший відомий техноблогер, Макс Вайнбах, вивчив код APK-файлу камери Galaxy S21 Ultra, але не знайшов в ньому ніяких згадок текстур місяця.

Таким чином, як вважають фахівці, смартфон не займається фальсифікаціями, однак активно використовує штучний інтелект, щоб додавати зображенню більше чіткості.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Огляд Doogee S96 Pro – броньовик серед смартфонів

В минуле

Розсекречена вартість вбивці флагманів від Xiaomi

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle