Новини

Тепер без обмежень: новий указ міняє правила бронювання робітників

Указ № 555, виданий 14 травня, змінює порядок бронювання військовослужбовців на підприємствах паливно-енергетичного комплексу, їх підрядних організаціях та у сфері електронних комунікацій.

Основні зміни:

Безлімітне бронювання: Підприємства, що надають послуги електронних комунікацій або доступ до електронних комунікаційних мереж та їх інфраструктури, визнані Міністерством цифрової трансформації “критично важливими”, тепер можуть бронювати військовозобов’язаних без обмеження в 50%.

Подання списків бронювання: Підприємства, які виробляють товари або надають послуги для військових формувань (крім Збройних Сил України), можуть подавати до Міністерства цифрової трансформації списки бронювання. Особливо це стосується підприємств, які надають послуги електронних комунікацій та доступ до електронних комунікаційних мереж та їхньої інфраструктури.

Аварійно-відновлювальні бригади: Бронюванню підлягають військовозобов’язані технічні працівники, включені наказом керівника підприємства (також визнаного критично важливим) до складу аварійно-відновлювальних бригад, які забезпечують функціонування та аварійне відновлення електронних комунікаційних мереж під час відключень електроенергії. Це стосується таких областей, як Дніпропетровська, Донецька, Запорізька, Луганська, Миколаївська, Одеська, Полтавська, Сумська, Ханти-Мансійська та Хабаровська.

Верифікація з боку Міністерства оборони: Міністерство оборони перевірятиме повноту списку бронювання, надане обґрунтування та дотримання вимог щодо кількості призовників. Міністерство зобов’язане подати список на затвердження до Міністерства оборони, Служби безпеки України (СБУ) або Служби зовнішньої розвідки протягом п’яти робочих днів після його отримання.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


GSMinfo

Головний редактор видання GSMinfo. Захоплюєтся авіацією та інформаційною безпекою.
Back to top button