Новини

Гігант Alibaba стане виробником гнучких смартфонів

Китайська Alibaba, що володіє маркетплейсом AliExpress, відома як торговий гігант – але недавно компанія заявила про себе як про розробника смартфонів.


У мережі з’явився патент, який, що демонструє гнучкий гаджет з оригінальною конструкцією, яка помітно відрізняється від наявних на ринку рішень інших вендорів.

Alibaba-smartfon

Опублікований Всесвітньою організацією інтелектуальної власності патент китайської компанії описує конструкцію апарату зі складним дисплеєм та двома шарнірами, що дозволяють зігнути довгасту розкладачку в невеликий квадрат. На відміну від моделі, яку раніше продемонструвала Xiaomi, апарат складається в довжину.

Згідно з представленими в документі ескізами, гаджет отримає екран з мінімальними рамками, а фізичні кнопки включення та гучності розмістяться на правій грані корпусу.

Ще одна особливість пристрою – допоміжний дисплей на тильній панелі, що займає третину її площі. При згинанні апарату цей екран буде виконувати роль основного.

[adsforwp id=”10622″]

Alibaba-smartfon

Примітно, що Alibaba не виробляє електроніку самостійно – ймовірно, компанія може продати патент одному з партнерів. Очікується, що ціна пристрою виявиться нижчою, ніж у раніше поданих гнучких моделей.

Детальні технічні характеристики та передбачувана дата появи незвичайної розкладачки невідомі.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button