VodafoneНовини

Названий кращий тариф Vodafone на 2020 рік

Компанія Vodafone вирішила трохи переглянути тарифи в новому році. Серед її пропозицій є такі, які пропонують всі основні послуги за помірну ціну. В цілому до такої політики оператора нам не звикати: Водафон любить порівняно дешеві тарифи з помірною кількістю включених послуг. Давайте ж детально розглянемо нову пропозицію від другого оператора України за кількістю користувачів.


Подробиці самого оптимального тарифного плану

У новий тарифний план від оператора Vodafone входить пакет найнеобхідніших послуг, що робить його придатним практично для будь-якої людини незалежно від його потреб. Що ж це за послуги?

  • Традиційні для всіх операторів «великої трійки» безлімітні розмови по Україні всередині мережі Vodafone.
  • Вісімдесят хвилин на інших українських операторів, а також на номери польської компанії T-Mobile (традиційного партнера Водафон).
  • Тридцять хвилин на інші зарубіжні номера.
  • П’ятдесят СМС-повідомлень на будь-які номери.
  • Чотири гігабайти високошвидкісного інтернету.
  • Дві PASS-послуги. Перша з них – Online-Pass, що забезпечує безлімітний доступ до Facebook, Twitter, Viber, WhatsApp, Skype, Telegram, SnapChat. Друга – Video-Pass (безлімітний доступ до відеосервісів, включаючи YouTube і різні служби онлайн-телебачення).
[adsforwp id=”10622″]

Абонентська плата становить дев’яносто гривень на місяць. Особливо зручно те, що компанія Водафон вважає «місяцем» тридцять днів, а не чотири тижні, як інші оператори: у цих за рахунок 28-денних «місяців» накопичується, фактично, «тринадцята зарплата» на користь компанії. Щоб підключитися до тарифного плану, скористайтеся командою * 101 * 444 # і клавіша виклику.

Вердикт

Тарифний план Vodafone SuperNet Start дійсно непоганий за свої гроші. На перший погляд, інтернету в ньому замало, але слід пам’ятати, що в пакет послуг входять PASS-послуги, які забезпечують безлімітний доступ до соцмереж, мессенджерам і відеосервісів. Адже, за статистикою, саме на ці сайти витрачається левова частка трафіку – принаймні у тих, хто, хоч і сидить зі смартфона, має вдома персональний комп’ютер з кабельним інтернетом. Тим не менше, кілька неприємно те, що в новому тарифному плані обрізали кількість дзвінків на інших операторів: всього вісімдесят хвилин в порівнянні з сто й двадцять і в старих тарифах.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button