Новини

OnePlus впровадить в свої смартфони революційну фішку

Майбутні смартфони OnePlus будуть оснащуватися дисплеями з частотою оновлення 120 Гц . Глава компанії Піт Лау вже наочно продемонстрував перевагу таких екранів над 60-герцовими матрицями. Як з’ясувалося, нові «вбивці флагманів» отримають ще одну унікальну функцію.


Презентований OnePlus дисплей з частотою оновлення 120 Гц працює в парі зі спеціальним процесором передбачення і компенсації рухів MEMC, активно застосовується в сучасних телевізорах. На відео вище продемонстровано роботу даного чіпа: справа показаний оригінальний ролик, знятий з частотою 24 fps, а зліва – поліпшена за допомогою MEMC версія з частотою 120 fps. 

Процесор MEMC по суті штучно домальовує кадри на основі аналізу існуючих, щоб зробити картинку плавнішою. Піт Лау обіцяє, що на смартфонах з їх новим екраном 120 Гц Fluid Display будь-яке відео зможе відображатися з частотою 120 fps, навіть якщо оригінал був знятий в 30 fps. 

Поки не зрозуміло, чи буде ця функція працювати на постійній основі або ж її можна буде включати і відключати за бажанням. Наприклад, в моделях OnePlus сьомої серії з частотою оновлення екрану 90 Гц можна в будь-який момент встановити 60 Гц.

[adsforwp id=”10622″]

Презентація нових смартфонів OnePlus очікується в другому кварталі поточного року. За наявними даними, у восьму серію увійдуть одразу три моделі: звичайний OnePlus 8, доступніший OnePlus 8 Lite і топовий OnePlus 8 Pro з екраном 120 Гц.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button