Новини

Apple планує продавати 888,888 iPhone щодня

Раніше повідомлялося, що нові 5G-смартфони iPhone спочатку обмежаться підтримкою діапазону sub-6GHz, тоді як підтримка діапазону mmWave з’явиться в смартфонах Apple лише в грудні 2020 або січні 2021 року. Сьогодні з’явилася інформація, що всі нові iPhone з повноцінною підтримкою 5G будуть запущені в кінці третього або на початку четвертого кварталу цього року.

Відомий аналітик Го Мінхао (Guo Minghao) поділився своїми прогнозами щодо майбутніх продажів iPhone. У своєму прогнозі Го Мінхао підтвердив, що нові iPhone, що підтримують мережі 5G mmWave і Sub-6GHz, будуть випущені одночасно в кінці цього року.

Він очікує, що поставки нових смартфонів iPhone в 2020 календарному році складуть 80-85 мільйонів одиниць. При цьому на частку смартфонів з підтримкою mmWave припаде 15-20% всіх продажів. Варто відзначити, що поставки смартфонів лінійки iPhone 11 в 2019 році склали 75 мільйонів одиниць.

[adsforwp id=”10622″]

Apple

Раніше з’явилася інформація, що в новій лінійці буде чотири моделі смартфонів iPhone. Всі вони отримають модем Qualcomm і будуть підтримувати режими SA і NSA, які відповідають незалежній 5G-мережі та залежній мережі.

Вихід нових смартфонів очікується в кінці вересня, тобто компанія Apple має реалізувати понад 80 млн смартфонів всього за три місяці.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

GSMinfo

Головний редактор видання GSMinfo. Захоплюєтся авіацією та інформаційною безпекою.
Back to top button