lifecellНовини

Lifecell запустив новий тариф спеціально для гаджетів

Компанія Lifecell, незважаючи на деякі скандали з фактично прямим обманом користувачів, продовжує поставляти послуги досить непоганої якості. Швидше за все, це пов’язано з тим, що оператор замикає трійку лідерів на українському ринку мобільного зв’язку. Отже, йому потрібно постійно радувати клієнтів, щоб не розгубити їх, а в перспективі – переманити абонентів у Київстару і Водафон. З урахуванням того, що дані оператори останнім часом аж ніяк не радують, у lifecell це цілком може вийти. Наприклад, з новим тарифом, який оператор запустив зовсім недавно.


Готуйте ваші гаджети

Новий тарифний план призначений в першу чергу для планшетів та інших аналогічних гаджетів. Аналогів йому на даний момент не існує. Сам по собі тариф представляє скоріше цілу лінійку для різних пристроїв. Отже:

  • Найдешевший варіант – «Смарт», для смарт-годиників і різних видів GPS \ GSM-сигналізацій. Ви отримуєте п’ятсот мегабайт інтернету в день на максимальній швидкості, в подальшому – безліміт 2,5G. Також в пакет входить тридцять хвилин дзвінків на Лайф в день і пакет в п’ятсот СМС на місяць. Ціна – 50 гривень на місяць.
  • Наступний варіант – «Планшет», призначений в першу чергу для планшетів. В рамках даної пропозиції ціна підвищується до ста гривень на місяць, але ви отримуєте тридцять гігабайт інтернету, причому не використані минулого місяця гігабайти НЕ згоряють. Також в пакет входить безліміт на основні соцмережі.
  • Найдорожчі тарифні плани – «Роутер» і «Роутер Плюс». Ви отримуєте шістдесят і сто гігабайт на місяць відповідно, за сто п’ятдесят і двісті п’ятдесят гривень. Безліміти зберігаються.

Щоб стати користувачем тарифного плану «Гаджет», ви повинні придбати потрібну вам сім-карту в офіційному магазині lifecell. Можна також перейти з іншого тарифного плану на будь-який з варіантів «Гаджета». Щоб перейти на «Смарт», введіть * 510 * 1 #, на «Планшет» – * 510 * 2 #, на «Роутер» – * 510 * 3 # і, відповідно, на «Роутер Плюс» – * 510 * 4 # .

Lifecell

Підводячи підсумок, можна сказати наступне. Даний тарифний план дійсно не має аналогів для гаджетів – в ньому є тільки необхідне і нічого зайвого (не думаємо, що хтось збирається дзвонити кудись з планшета). Особливо цікаво виглядає «Планшет», який ми і можемо порекомендувати читачам

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button