Новини

Vodafone запустив унікальну послугу, у якої немає аналогів в Україні

Смартфон вже давно перестав бути просто засобом для комунікації. Для сучасної людини це – справжнє вікно в світ. Смартфони з високошвидкісним доступом в Інтернет дозволяють отримувати доступ до величезної кількості послуг і розваг в будь-який час і з будь-якого місця. Був би сигнал мережі! Що ж, компанія Vodafone недавно ввела ще одну таку послугу, яка напевно сподобається дуже багатьом українцям.


Подарунок для книголюбів

Існують тарифні плани, що включають безліміт на найрізноманітніші сайти, корисні для простих людей. Є також всілякі пропозиції, що дозволяють отримати до них безлімітний доступ за символічну плату. У Водафон це, наприклад, три Pass-послуги, про які ми неодноразово писали раніше. Однак же, майже всі ці пропозиції розраховані на людей, які дивляться відео, грають в ігри, або ж користуються Інстаграммом і іншими соціальними мережами. А що ж робити любителям почитати книги?

Vodafone

Саме про таких людей подбав Vodafone, додавши для книголюбів аналог Pass-послуг. Це послуга Vodafone Books. Вона дозволить користувачам перетворити свій смартфон в справжню бібліотеку. Що ж передбачено в її рамках?

  • Доступ до більш ніж тридцяти тисяч книг на різних мовах, включаючи англійську, російську, українську.
  • Можливість читати за допомогою програми як онлайн, так і офлайн.
  • Незамінне в метро або довгих поїздках, особливо по сільській місцевості, де інтернет досі постійно пропадає!
  • Можливість користуватися додатком на трьох пристроях одночасно без будь-якої додаткової плати.
  • Можливість прослухати книги в аудіоверсії без додаткової плати за інтернет-трафік.

Вартість послуги становить п’ятнадцять гривень в тиждень. Трафік, який ви витратите в рамках доступу до бібліотеки, не тарифікується. Для того, щоб підключити послугу, потрібно завантажити додаток в Плеймаркеті або Еппстор, після чого відправити СМС-повідомлення з текстом 1 на номер 50010. Якщо ви передумаєте користуватися даними додатком, то відправте на той же номер повідомлення зі словом «СТОП» або «STOP ». Зрозуміло, гроші вам не повернуть. Послуга підтримується на всіх основних тарифних планах оператора, питання тільки в тому, щоб у вас був відповідний смартфон.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button