Новини

Новий стільниковий оператор роздає пакети безкоштовно і платить гроші за рекомендацію

Новий стільниковий оператор, який зовсім недавно прийшов в нашу країну, все більш агресивно намагається потіснити своїх основних конкурентів – «Велику трійку» з усім відомих Лайфа, Водафон і Київстару. Благо, ситуація на ринку зараз цілком сприятлива, тому що кожен з трьох основних операторів себе чимось скомпрометував. Київстар підвищує тарифи в односторонньому порядку і проводить акції з подвійним дном, Лайф бреше про найшвидший інтернет і якесь «4,5G», Водафон урізує пакети послуг при збереженні абонплати. Що ж зробив оператор Lycamobile, щоб підкорити ринок нашої країни?


Нова акція від Lycamobile

Першою ж пропозицією новий опеартор ввів три дуже дешевих тарифи, які поступаються за своєю вартістю аналогічним від великих українських операторів. Це традиційна «фішка» оператора, яка досягається завдяки тому, що він віртуальний. Компанія не витрачається на ораву промоутерів і продавців-консультантів, а також оренду магазинів і офісів, що і дозволяє пропонувати більш низькі ціни. Проте, українці досить консервативні, і цей маркетинговий прийом не спрацював – мало хто хоче міняти звичного оператора на нового, та ще такого, на якому майже ніхто не сидить. Наступним кроком виявилася акція, що дозволяє замовити стартові пакети оператора практично за безцінь. І, нарешті Lycamobile завдав третій удар.

lycamobile

Порівняно недавно на офіційному сайті оператора, де ви можете замовити сім-карту, з’явилася нова кнопка – «Замовити безкоштовно». Чи означає вона саме те, що написано на ній – ви платите тільки за тарифний план, але не за саму картку. Картки тепер оператор практично роздає. Щоб вам було вигідніше купувати ці сімки, міжнародний віртуальний постачальник мобільних послуг ввів ще одну акцію. Вона дозволяє вам запрошувати друзів, для того, щоб отримати на рахунок бонус у двадцять п’ять гривень. Зробити це просто – увійдіть в особистий кабінет і натисніть на головній сторінці кнопку «Запросити друга», після чого дотримуйтесь інструкцій. Кожна людина, яка замовить картку і вкаже вас, як того, хто порекомендував Лайк, буде приносити вам приємні бонуси на рахунок. Чи вийде даною акцією привернути увагу великого числа українців, покаже час.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

One Comment

  1. І шо?) Знов НЕ український оператор??? А де українське??? Де? Зв’язок кіно соціальні мережі і т.п. – де в- чому наша українськість?!!?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button