Бізнес та акції

Компанія Indesit: провідний європейський виробник побутової техніки

Компанія Indesit, заснована в 1975 році Вітторіо Мерлоні, стала одним з найбільших виробників побутової техніки в Європі. Маючи вісім промислових зон в Італії, Польщі, Великобританії та Туреччині, компанія налічує 16 000 людей і керує 54 виробничими та технологічними дослідницькими центрами.

У 2021 році компанія Індезіт задекларувала 22 мільярди доларів річного обсягу продажів, що робить її одним з десяти найбільших гравців на світовому ринку. Успіх компанії можна пояснити її прихильністю до інновацій та якості, що дозволило їй розробляти та виробляти передові продукти, які задовольняють потреби клієнтів.

Одним із ключових факторів, який дозволив компанії Індезіт зберегти позиції лідера ринку, є її здатність адаптуватися до мінливих запитів споживачів. У перші роки компанія була зосереджена на промислових масштабах і виробництві обігрівачів. Однак наприкінці 2005 року вона переключилася на основну побутову техніку, включаючи холодильники, пральні та посудомийні машини. Цей стратегічний крок дозволив компанії Indesit задовольнити зростаючі потреби своїх клієнтів і закріпитись провідним гравцем на ринку побутової техніки.

Indesit пропонує цілий ряд довговічних і надійних побутових приладів, більшість з яких прослужать багато років за умови належного використання та обслуговування. Термін служби продукту Indesit може змінюватися залежно від таких факторів, як використання, технічне обслуговування та модель, але, згідно популярному ресурсу Reevoo, клієнти зазначають, що пральні машини компанії Індезіт добре побудовані, надійні, довговічні і доступні за чудовою ціною.

Крім того, техніка Indesit розроблена з урахуванням високої енергоефективності, що допомагає зменшити споживання енергії та заощадити гроші клієнтів. Багато продуктів Indesit також оснащені інноваційними технологіями, такими як:

EcoTime: програма, яка допомагає зменшити споживання енергії та води в пральних машинах.

Push&Go: технологія, яка дозволяє запускати цикл прання лише однією кнопкою без необхідності змінювати налаштування.

Innex: функція, яка дозволяє запускати цикл прання, натиснувши кнопку протягом двох секунд, а також забезпечує швидкий доступ до часто використовуваних налаштувань.

Turn&Cook: технологія, яка спрощує процес приготування, автоматично встановлюючи час і температуру приготування різноманітних страв.

Frost Free: функція в холодильниках Indesit, яка запобігає утворенню льоду та позбавляє від необхідності ручного розморожування.

Fast Freeze: функція в морозильних камерах Indesit, яка швидко заморожує свіжі продукти, щоб зберегти поживні речовини та свіжість.

Dual Space: функція в холодильниках Indesit, яка дозволяє регулювати температуру в холодильнику та морозильній камері незалежно, щоб оптимізувати зберігання та запобігти харчовим відходам.

Загалом компанія Indesit відома своїм великим і різноманітним каталогом продукції з кількома моделями та варіаціями в кожній категорії продукції. Наприклад, в Україні Indesit пропонує понад 100 різних моделей побутової техніки з різними розмірами, характеристиками та цінами. Зокрема офіційний інтернет магазин Indesit пропонує широкий асортимент побутової техніки за найкращою ціною.

На завершення, Indesit виготовляє високоякісну та інноваційну побутову техніку для клієнтів у всьому світі вже понад 45 років. Прагнучи до стабільного розвитку та технологічного прогресу, компанія продовжує рости та розвиватися. Від пральних машин і холодильників до посудомийних машин і духовок, продукція Indesit створена для задоволення потреб сучасних домогосподарств. Будучи частиною корпорації Whirlpool, Indesit має хороші можливості, щоб продовжувати свою спадщину досконалості та справляти позитивний вплив на світ.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


Back to top button