Новини

Vodafone дарує рік зв’язку в подарунок: як отримати

На Новий Рік компанії Vodafone і Samsung дозволять зробити вашим близьким відразу два подарунки. Ви можете не тільки придбати їм новенький смартфон, але і зробити так, що їм не потрібно буде платити за зв’язок ні копійки протягом всього наступного року! Це не просто дуже приємно, але ще й вигідно. Адже українці витрачають на розмови досить великі суми, особливо в порівнянні з нашими зарплатами. Протягом усього першого року нового десятиліття у ваших близьких або вас самих не буде ніякої потреби переживати, чи оплачений мобільний зв’язок!


Що потрібно, щоб не платити за мобільний зв’язок?

В рамках акції, що дозволяє не платити за мобільний зв’язок протягом всього нового року, ви повинні придбати один з смартфонів компанії Samsung, на які поширюється дана пропозиція. На свято дуже багато людей оновлюють свою техніку – на це часто надаються відмінні знижки. Що ж необхідно зробити після того, як ви придбаєте «самсунгівський» смартфон в офіційному магазині Vodafone

  • Встановити сім-карту Vodafone.
  • Активувати її, зателефонувавши на безкоштовний номер 111.
  • Поповнити рахунок на п’ять гривень прямим перекладом ( «Переказ коштів» не рахується).
  • Надіслати на номер 2251 СМС-повідомлення з текстом 2020.

Ви будете зареєстровані на акцію, і ваша заявка буде розглянута протягом сорока восьми годин з моменту реєстрації. Про те, що акція підключена, вам прийде СМС-повідомлення. Вітаємо, тепер ви – не тільки власник нового мобільного телефону, але ще і заощадили величезну купу грошей на мобільний зв’язок собі, або своїм близьким, яким ви даруєте телефон!

Vodafone

Який тарифний план буде діяти під час року безкоштовного зв’язку?

Протягом всього року, протягом якого у вас буде діяти дана акція, у вас буде тариф «Vodafone SuperNet Pro». В рамках цього тарифного плану у вас буде безліміт на розмови всередині мережі та 120 хвилин на інші українські та польські номери, а також десять гігабайт мобільного інтернету.

Десять гігабайт може здатися замало, але в тарифний план входить ще одна приємна деталь. У абонентів, які на ньому сидять, буде безлімітна Інста, а також інші соціальні мережі, месенджери і навіть відеосервіси!

Читайте GSMinfo в Google News

Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами коментування


Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та TwitterНовини по темі

Back to top button