Інші операториНовини

Новий мобільний оператор запустив тариф за 15 гривень на місяць

Обговорення
оператор

Ось уже як більш ніж 20 років жителям України доступні різні телекомунікаційні послуги, які надають різні стільникові оператори. За рахунок таких можна здійснювати голосові дзвінки, обмінюватися текстовими повідомленнями SMS і MMS, а також, крім того, використовувати мобільний інтернет, який з кожним роком стає все більш швидким. Проблема лише в тому, що за все це задоволення потрібно платити кошти, і часто, в досить великих обсягах, якщо послуги потрібні в достатній кількості. З огляду на погіршення матеріального становища багатьох українців з кожним роком, поступово такого роду послуги стають все менш доступними для широкого кола осіб, але ситуація різко змінився, коли на ринку з’явився новий стільниковий оператор.


Цей новий оператор мобільного зв’язку запустив неймовірно дешевий тарифний план, який містить в собі безліч різних можливостей. Так, абонент в рамках такого отримує повний безліміт всередині мережі оператора, за рахунок якого з іншими його клієнтами можна спілкуватися нескінченно багато, часто і довго, не віддаючи при цьому гроші. Йдеться як про телефонні дзвінки, так і про текстові повідомлення, як в Україні так і за кордоном. Крім такої приємної особливість, запущений тариф містить в собі 60 хвилин дзвінків на будь-які українські номери, в тому числі навіть на міські.

сотовый оператор

Крім того, тариф містить в собі 30 повідомлень SMS на будь-які телефонні номери в Україні, а також, крім того, він може похвалитися 4 ГБ мобільного інтернету на максимальній швидкості в мережах 2G і 3G. Розпоряджатися таким пакетом трафіку можна на будь-які цілі і потреби, в тому числі на перегляд фільмів, прослуховування музики, завантаження торрентів, роздачу трафіку на інші гаджети і на що-небудь ще без будь-яких обмежень і складнощів в цьому плані. Цей пакет можливостей, також як і будь-який інший, діє як в межах домашнього регіону, так і за його межами, без будь-яких складнощів і всього подібного. Іншими словами, можна переміщатися по країні і абсолютно ніяк себе не обмежувати при цьому.

Все це пропонує українцям тарифний план «Все в одному XS», вартістю 15 гривень в місяць, підключити який стільниковий оператор Lycamobile пропонує у всіх частинах країни. Оператор працює на базі потужностей Vodafone, так що про покриття хвилюватися не доводиться.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Vodafone запустив дешевий тариф з необмеженим 4G та трьома сотнями хвилин

В минуле

Китайський noname скопіював iPhone 11 Pro і Xiaomi

В майбутнє

Також буде цікаво